Automatyzacja produkcji

Praktyczny przegląd: asortyment Automation24 do zastosowań w automatyzacji produkcji

Automatyzacja produkcji obejmuje wszystkie łańcuchy procesów i systemy w środowisku produkcyjnym, które są zoptymalizowane za pomocą technologii automatyzacji. W Automation24 znajdziesz szeroki zakres odpowiednich produktów do automatyzacji produkcji w doskonałych cenach. Są one zazwyczaj dostępne z magazynu i mogą być dostarczone w ciągu 24/48 godzin.


Automatyzacja produkcji Key Visual

Niezawodne rejestrowanie i monitorowanie wartości procesowych za pomocą czujników firm ifm, WIKA, Endress+Hauser, TITEC, Lascar, NOVUS oraz Reltech.

Bezproblemowe i bezdotykowe rejestrowanie położenia obiektów za pomocą czujników firm ifm, Eaton, microsonic, Eickmann Elektronik, Datalogic oraz M.D. Micro Detectors.

Wykrywanie prdkości, ruchu obrotowego lub wibracji w celu ochrony maszyn dzięki czujnikom ifm.

Sterowanie i monitorowanie instalacji poprzez solidne i łatwe w instalacji urządzenia sterujące i sygnalizacyjne firm Eaton, ifm, PATLITE i Siemens.


Aparatura łączeniowa firm Siemens, Eaton, PHOENIX CONTACT, Selec i TELE do bezpiecznego uruchamiania, odłączania i zatrzymywania aplikacji.

Urządzenia zabezpieczające firm Siemens, PHOENIX CONTACT i Murrelektronik do wyłączania systemu w sytuacjach niebezpiecznych.

Układy rozruchowe i przemienniki częstotliwości firm Siemens oraz Eaton, jak również produkty do monitorowania prędkości obrotowej firmy ifm zapewniają prawidłowy napęd maszyn i urządzeń.

Trwałe, solidne i wydajne oświetlenie przemysłowe firm LED2WORK, Eickmann Elektronik i Rittal zapewnia doskonałą widoczność do komfortowej pracy.


Obudowy i szafy sterownicze firm Rittal, FIBOX i Raychem RPG do ochrony komponentów automatyki przed oddziaływaniem środowiska zewnętrznego.

Wysokiej jakości urządzenia sterujące Siemens Małe sterowniki z serii LOGO!, SIMATIC S7-1200 i SIMATIC ET 200SP do realizacji złożonych zadań z zakresu sterowania.

Wydajna i bezpieczna transmisja danych dzięki switchom firm Helmholz, TERZ oraz rozwiązaniom z zakresu Ethernetu bezprzewodowego firmy Anybus stanowiących alternatywę dla kabli.

Wydajny pomiar i wyświetlanie parametrów, takich jak napięcie, natężenie prądu, impulsy i czas, do monitorowania stanu systemu dzięki rozwiązaniom firm Selec i Reltech.


Bezpieczna transmisja sygnału dzięki przetwornikom pomiarowym, przetwornikom separacyjnym ze wzmocnieniem i przekładnikom prądowym firmy WAGO.

Stabilne i szybkie połączenia przemysłowe za pomocą kabli do czujników, złączy, puszek czujników i urządzeń wykonawczych, kabli i przewodów, jak również złączek szynowych i listw zaciskowych wielu markowych producentów.

Zasilacze impulsowe Siemens, PHOENIX CONTACT i Selec oraz transformatory Murrelektronik zapewniające wydajne zasilanie wszystkich komponentów systemu.

Ergonomiczne narzędzia firm KNIPEX, Weidmüller i Wera zachowują swoją wysoką jakość nawet po wielu cyklach pracy.