E-T-A

Logo E-T-A Poszukujesz urządzeń do zabezpieczenia urządzeń i systemów? Wyłączniki nadprądowe firmy E-T-A zapewnią niezawodną ochronę w obwodzie 24V DC. Urządzenia te zapewniają ochronę przed przepięciami, zwarciami i cechują się zwiększoną dostępnością systemu na wypadek awarii.


E-T-A - Technologia inżynierska światowej klasy

Firma Elektrotechnische Apparate GmbH, w skrócie E-T-A, została założona w roku 1948 przez Jakoba Ellenbergera oraz Haralda A. Poensgena w Altdorf, w Norymberdze. Firma ta jest rozpoznawana na arenie międzynarodowej dzięki swojej technologii i jest obecna w ponad 60 krajach poza Niemcami, a także posiada 6 obiektów produkcyjnych.

E-T-A - urządzenia zabezpieczające aplikacje

Ponad 60-letnie doświadczenie i dogłębna wiedza na temat przemysłu i aplikacji firmy E-T-A, pozwoliły opracować produkty najwyższej jakości dla przemysłów elektronicznego, mechatronicznego i elektromechanicznego. Czynnikiem napędowym sukcesu firmy jest ciągle dążenie do innowacji i opracowywanie nowszych rozwiązań, aby jak najlepiej wykorzystać energię elektryczną.

Firma E-T-A znana jest ze stawiania sobie wyzwań technologicznych, w których nacisk zawsze kładzie się na bezpieczeństwo ludzi i urządzeń. Kompetencje firmy skupiają się wokół wyłączników nadprądowych, w obszarze których postrzegana jest ona jako lider. Ponadto, w asortymencie znajdują się urządzenia sterujące i inne zabezpieczenia.

Dzięki zasadzie zerowej wadliwości, firma E-T-A utrzymuje wysoką jakość i dobrą reputację swoich produktów. Są one certyfikowane przez MIL i posiadają aprobatę QPL. Ponadto ich jakość potwierdzona jest przez dziesiątki innych certyfikatów.

W całą pewnością nie zmieni się to w przyszłości. Produkcja innowacyjnych produktów wyznaczających standardy jest domeną E-T-A – co potwierdza duża ilość certyfikatów i patentów międzynarodowych uzyskanych przez firmę. Ponadto rozwój produktów jest napędzany przez współpracę z instytucjami naukowymi i uniwersytetami.

Technologia firmy E-T-A w Automation24 - ochrona dla Ciebie i Twoich urządzeń

W Automation24 znajdziesz nie tylko wielokanałowe zabezpieczenia urządzeń firmy PHOENIX CONTACT, czy Murrelektronik, ale także jednokanałowe Wyłączniki zabezpieczające do urządzeń firmy E-T-A dla niezawodnej ochrony obwodów 24V DC. Z ich pomocą możliwa jest znaczna redukcja ryzyka wystąpienia zwarcia lub przeciążenia i podniesienie dostępności systemu na wypadek awarii.

Zabezpiecz swoje instalacje już dziś przy użyciu wyłączników nadprądowych firmy E-T-A. Gwarantowane najlepsze ceny i kompetentna obsługa techniczna przez telefon: 00800 24 2011 24, czat lub e-mail. Skontaktuj się z nami już teraz!