Lascar Electronics

Lascar Electronics Szukasz sprawdzonych i innowacyjnych rejestratorów danych i wyświetlaczy procesowych od doświadczonego producenta? W takim razie wysokiej jakości i łatwe w obsłudze produkty Lascar Electronics są odpowiednie dla Ciebie.


Czym zajmuje się firma Lascar Electronics?

Firma Lascar Electronics została założona w 1977 roku w garażu w Essex, w południowo-wschodniej Anglii. W tym czasie brytyjski producent koncentrował się wyłącznie na produkcji cyfrowych wyświetlaczy z wyjściami przełączającymi wraz z pasującymi do nich zasilaczami.

W 1994 roku Lascar Electronics rozszerzył swoją ofertę produktów i wprowadził na rynek rejestrator danych EasyLog , pierwszy na świecie rejestrator danych USB.

Producent nie skupił się jednak tylko na nowych produktach, ale wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie do udoskonalenia i rozbudowy sprawdzonych wyświetlaczy cyfrowych. W ten sposób powstała seria PanelPilotACE, za którą Lascar Electronics otrzymał nagrodę Elektronicznego Produktu Roku w 2020 roku. Wyświetlacze z tej serii, wraz z towarzyszącym im oprogramowaniem PanelPilotAce Design Studio, zrewolucjonizowały rynek wyświetlaczy. Po raz pierwszy umożliwiły one użytkownikom dostosowanie interfejsu użytkownika - niedrogo, łatwo i bez żadnej wiedzy programistycznej.

Z taką historią, nie jest niespodzianką, że Lascar Electronics jest obecnie znane na całym świecie dzięki doskonałym i innowacyjnym urządzeniom do testów i rejestracji pomiarów.

Gdzie używane są produkty Lascar Electronics?

Produkty Lascar Electronics są używane na przykład do różnorodnych zadań testowania i pomiarów w następujących obszarach:

  • Technologia procesowa
  • Praca w trudnych i wymagających warunkach
  • Technika pomiarowa i kontrolna
  • Technika grzewcza i klimatyzacyjna

Urządzenia do testów i rejestracji pomiarów Lascar Electronics w magazynie Automation24

W asortymencie Automation24 czekają na ciebie menadżery/rejestratory danych Lascar Electronics EasyLog w kategorii Aparatura procesowa .

Niezależnie od tego, czy chodzi o monitorowanie wydajności systemów ogrzewania i chłodzenia w magazynach, czy też o monitorowanie temperatury przechowywania ważnych szczepionek w sektorze medycznym lub cennych dóbr kultury w muzeach - w naszej ofercie znajdziesz rejestrator danych, który będzie pasował do Twoich potrzeb.

Wybierz spośród łatwych w użyciu rejestratorów USB do danych takich jak wilgotność, stężenie tlenku węgla, wartości prądu w pętli i temperatura, a także liczników USB, rejestratorów zdarzeń i statusów. Wśród nich znajdziesz między innymi rejestrator temperatury pracujący w chmurze WiFi.

Dodatkowo znajdziesz u nas kolorowe wyświetlacze 3,5" TFT z serii PanelPilot do wyświetlania wartości natężenia lub napięcia prądu w pętli z serii wyświetlaczy procesowych. Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu PanelPilot możesz wybierać spośród stale rosnącej liczby konfiguracji tego urządzenia i np. dostosować ekran powitalny, kolory i skalowanie wejść.

Ponadto, kolorowe wyświetlacze dotykowe TFT PanelPilotACE 3,5", 4,3" i 7" są wyposażone w szeroki zakres interfejsów sprzętowych i mogą być łatwo konfigurowane zgodnie z wymaganiami za pomocą bezpłatnego oprogramowania PanelPilotACE Design Studio metodą "przeciągnij i upuść".

Dla wyświetlaczy 4,3" i 7" kompatybilnych z PanelPilotACE, opcjonalnie dostępne są również zestawy testowe, każdy z płytką testową i kablem USB. Dzięki tym zestawom szybko wykonasz połączenia wszystkich urządzeń wejściowych i wyjściowych wyświetlaczy.

Kompatybilne i zgodne z wymaganiami akcesoria zarówno dla serii EasyLog, jak i PanelPilotznajdziesz w kategorii akcesoria do kontroli i monitorowania procesu.

Jeśli szukasz łatwych do skonfigurowania i sprawdzonych rozwiązań do kontroli i monitorowania procesów, to już dziś zapoznaj się z produktami doświadczonego specjalisty w dziedzinie testów i pomiarów - firmy Lascar Electronics. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15:00, Automation24 wyśle artykuły znajdujące się w magazynie tego samego dnia roboczego.

W przypadku dalszych pytań, nasz zespół inżynierów z przyjemnością udzieli Ci pomocy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz .