Akcesoria do obudów i szaf


Akcesoria do obudów i szaf dla prostszej instalacji urządzeń

Obudowy i szafy mogą być stosowane w wielu aplikacjach przemysłowych. Aby zapewnić łatwą integrację obudów w procesach przemysłowych, należy zapewnić prawidłowe mocowanie i prostą instalację elementów. Gwarantuje to użycie odpowiednich akcesoriów do obudów.

Akcesoria do obudów oferują szeroką gamę rozwiązań

Dostępny jest szeroki zakres akcesoriów do obudów, np.

  • Wentylatory
  • Ogrzewanie do szaf sterowniczych
  • Oświetlenie do szaf sterowniczych
  • Ramki montażowe do aparatury modułowej
  • Płyty montażowe
  • Zestawy do montażu na słupie lub ścianie
  • Wkładki do zamków
  • Gniazda do szaf sterowniczych

Dzięki użyciu dodatkowych akcesoriów obudowy będą pewnie zamocowane, a urządzenia wewnątrz będą mogły być zamontowane łatwo i szybko. Co więcej akcesoria rozszerzają zakres zastosowań obudów.

 

Akcesoria do obudów dostępne w Automation24

W Automation24 możesz kupić akcesoria do obudów i szaf z działu obudowy i szafy sterownicze. Znajdziesz u nas akcesoria do obudów FIBOX, Rittal i Raychem RPG o różnych wymiarach. Akcesoria takie jak płyty montażowe, np. FIBOX MIV 300 - 5514585, są niezbędne do szybkiego montażu. Dostępne są także ramy montażowe, takie jak FIBOX DRS ARCA 304021 - 8120794, które zapewniają łatwą regulację wysokości i montaż komponentów w szafach ściennych ARCA. Przy użyciu zestawu montażowego, np. FIBOX PMK ARCA 20 - 8120840 możliwy jest szybko montaż na słupie. Ponadto w Automation24 oferujemy drzwi wewnętrzne i wkładki do zamków oraz gniazda do szaf sterowniczych producentów Hongfa i PHOENIX CONTACT.

W naszym asortymencie dostępne są wentylatory i nagrzewnice szaf sterowniczych Rittal zapewniające prawidłową wentylację, zapobieganie kondensacji i optymalną temperaturę. Dzięki jasnym lampom systemowym LED możliwa jest łatwa identyfikacja elementów zainstalowanych w szafie sterowniczej.

Zabezpiecz elementy swojej aplikacji. Kup teraz odpowiednie akcesoria do swoich obudów FIBOX, Rittal i Raychem RPG! Najwyższa jakość w niskiej cenie dostępna w Automation24.