Weidmüller

Logo Weidmüller Szukasz niezawodnych i trwałych narzędzi? W Automation24 znajdziesz narzędzia firmy Weidmüller w korzystnych cenach. Oferujemy narzędzia do ściągania izolacji, cięcia, zaciskania, dokręcania i testowania napięcia, które nigdy Cię nie zawiodą.


Weidmüller - specjalista od narzędzi do realizowania połączeń

Firma Weidmüller została założona przez Carla Augusta Weidmüllera w 1850 roku w Chemnitz i na początku zajmowała się produkcją tekstyliów. W roku 1943, firma skupiła się na rozwoju narzędzi do realizowania połączeń zasilających, sygnałowych i realizujących wymianę danych w przemyśle. Obecnie siedziba główna firmy znajduje się w Detmold.

Od 1959 roku, firma Weidmüller dostępna jest na międzynarodowym rynku, obecnie w 80 krajach.

Weidmüller gwarantuje najwyższą jakość i długowieczność produktów

Weidmüller jest firmą rodzinną, która skupia się na potrzebach i wymaganiach technicznych odbiorców z różnych przemysłów, takich jak budowa maszyn, budownictwo, przemysł przetwórczy, energia odnawialna, energetyka i przemysł motoryzacyjny.

Stale niezaspokojoną ambicją firmy Weidmüller jest opracowywanie innowacyjnych i udoskonalonych produktów, które będą spełniały wymagania użytkowników także w przyszłości, a dowodem na to jest opracowany przez firmę system stripax®. Wynaleziony w 1967 roku unikalny system stripax® stosowany jest w narzędziach do ściągania izolacji, które w procesie tym nie uszkadzają przewodów.

Dzięki doskonałej ergonomii i zastosowanym innowacjom, stripax® został nagrodzony za swoją konstrukcję w roku 1988.

Zanim produkty firmy Weidmüller trafią w ręce odbiorców, są one dokładnie testowane zgodnie z zaleceniami normy jakości ISO 9000ff, a także przechodzą specjalne testy w laboratorium producenta monitorowane przez niezależne instytuty. Najwyższa jakość produktów nie jest więc przypadkiem i jest gwarantowana. Dzięki zorientowaniu na klienta, wprowadzaniu innowacji, wykwalifikowanym i zaangażowanym specjalistom, a także wysokim standardom jakości, Weidmüller stale opracowuje najlepsze produkty dostępne na rynku, których cechą szczególna jest długowieczność.

Narzędzia Weidmüller w Automation24

W ofercie Automation24 znajdziesz Narzędzia firmy Weidmüller, które zaskoczą Cię swoją jakością i funkcjonalnością nawet po długim czasie używania.

Doskonała ergonomia narzędzi pozwala na długotrwałą pracę bez zmęczenia, a praktyczne funkcje umożliwiają szybszą pracę.

Wybierz coś dla siebie spośród szerokiego zakresu narzędzi takich jak kombinerki, obcinaki do przewodów, ściągacze izolacji, zaciskarki, wkrętaki, klucze do szafek sterowniczych i testery napięcia firmy Weidmüller dostępnych w Automation24.

Zamów produkty firmy Weidmüller już dziś i skorzystaj z najwyższej jakości, długowiecznych produktów z praktycznymi funkcjami. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami przez czat, e-mail lub telefon. Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.