Oświetlenie przemysłowe


Oświetlenie przemysłowe - lepsze oświetlenie to bardziej precyzyjna praca

Oświetlenie przemysłowe pozwala na komfortową i precyzyjną pracę i jest nieodłącznym elementem produkcji. Urządzenia tego typu powinny spełniać różne wymagania, na przykład być trwałe, wytrzymałe, a jednocześnie bardzo wydajne i energooszczędne.

Wysokiej jakości lampy przemysłowe LED spełniają te kryteria. W porównaniu do tradycyjnych żarówek i lamp halogenowych o tym samym świetle, diody LED zapewniają oszczędność energii elektrycznej na poziomie 60%. Ponadto są one praktycznie bezobsługowe i mają długą żywotność do 60 000 godzin. Lampy halogenowe oferują jedynie do 4000 godzin, a lampy energooszczędne, nawet do 15 000 godzin żywotności. Także pod względem trwałości diody LED wypadają korzystniej. Są one dostępne do najwyższych klas bezpieczeństwa i zależnie od struktury mocowania (np. w szkle borokrzemowym) mogą być odporne na wstrząsy lub wibracje. Ponadto, diody LED, w przeciwieństwie do innych żarówek są szczególnie przyjazne dla środowiska i zdrowia. Diody LED nie emitują promieniowania UV ani podczerwonego, a nawet ograniczona jest w nich ilość toksycznych substancji.

Zastosowania oświetlenia przemysłowego

Oświetlenie przemysłowe odgrywa ważną rolę w środowisku przemysłowym. Obszar jego zastosowań to:

  • Maszyny i linie produkcyjne
  • Stoły robocze
  • Stacje testowe
  • Inne stacje robocze

We wszystkich tych dziedzinach, dobra widoczność jest bardzo ważna. W takich przypadkach szczególnie polecane są lampy świecące światłem dziennym białym (> 5 300 Kelvin).

 

Wysokiej jakości oświetlenie przemysłowe w Automation24

W Automation24 znajdziesz oświetlenie przemysłowe w najlepszych cenach. Między innymi oświetlenie maszynowe firmy LED2WORK, które z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Niezależnie od tego czy szukasz lamp rurowych, takich jak 118110-01 - TUBELED_40 II 12W POWER, lamp sygnalizacyjnych LED, takich jak LED2WORK 110890-11 - SIGNALED 8W czy lamp z giętym ramieniem, jak LED2WORK 120112-02 - MECHALED 8.5W, znajdziesz u nas produkty wysokiej jakości w najlepszej cenie.

Dzięki oprawom do stacji roboczych stworzysz odpowiednio oświetlone miejsce pracy. Mleczne oprawy systemu LED2WORK zapewniają klarowne i bezcieniowe oświetlenie o wysokiej wydajności - np. dla białego światła dziennego LED2WORK- SYSTEMLED 14 W ECO.

W naszym sklepie internetowym Automation24 znajdziesz również odpowiednie oświetlenie szaf sterowniczych firmy Rittal do kompaktowych szaf sterowniczych. Dzięki wydajnym i oszczędzającym miejsce oprawom systemowym LED, jak np. oprawa systemowa Rittal SZ 2500.210, stworzysz optymalne warunki oświetleniowe w każdym kącie szafy sterowniczej.

Zamów teraz oświetlenie przemysłowe w Automation24. Twoja produkcja skorzysta na wysokiej jakości, wydajności i niezawodności produktów. Najlepsze ceny, szybki czas dostawy i wszystko od jednego dostawcy - Automation24.