Obudowy / Szafy sterownicze


Obudowy - zabezpieczenie Twoich komponentów automatyki

Obudowy odgrywają znaczącą rolę w automatyce. Chronią one wrażliwe podzespoły elektryczne i elektroniczne przed wpływami zewnętrznymi. Obudowy i szafki zapewniają na przykład, że wrażliwe komponenty automatyki nie mają kontaktu z wodą, kurzem i pyłem, a także są chronione przed różnymi wpływami zewnętrznymi. Ponadto obudowy chronią przed kontaktem z innymi źródłami napięcia.

Obudowy FIBOX  z plastiku i aluminium

Firma FIBOX produkuje wysokiej jakości obudowy z plastiku i odpornego aluminium. Pośród obudów plastikowych można znaleźć:

  • Obudowy poliwęglanowe MNX,
  • Obudowy ABS,
  • Szafy sterownicze naścienna ARCA.

Obudowy z poliwęglanu i ABS są ekonomicznymi wersjami szaf sterowniczych. Są łatwe w obsłudze, odporne na uderzenia, wysokie temperatury i warunki atmosferyczne. Droższe obudowy aluminiowe są bardziej wytrzymałe i mogą być stosowane w trudnych warunkach.

Obudowy FIBOX mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach przemysłu.

 

Wysokiej jakości obudowy i odpowiednie akcesoria spełniające Twoje wymagania są dostępne w Automation24

W portfolio produktów Automation24 znajdziesz obudowy Fińskiego producenta - firmy FIBOX. Różne konfiguracje gwarantują ochronę zgodną z Twoimi wymaganiami. W Automation24 możesz kupić obudowy, szafy sterownicze i modułowe komponenty obudów. Bez względu czy zdecydujesz się na obudowy poliwęglanowe czy obudowy metalowe, w Automation24 znajdziesz także odpowiednie akcesoria do obudów.

Wraz z obudowami dostępne są dławnice kablowe do ochrony wrażliwych elementów elektrycznych i elektronicznych przed wpływami zewnętrznymi. Możesz wybrać pomiędzy serią blueglobe® firmy PFLITSCH w wersji plastikowej, bądź mosiężnej z powłoką niklową, lub serią SKINTOP® CLICK firmy Lapp Group.

Ponadto oferowane są odpowiednie systemy przepustów kablowych firmy Lapp Group, dzięki który, można bezpiecznie i niezawodnie zabezpieczyć kilka kabli z szafy sterowniczej jednocześnie.

Niezależnie od wyboru, zawsze otrzymujesz produkty spełniające wymagania nawet bardzo wysokich standardów jakości.

Zamów obudowy FIBOX i dławnice kablowe firmy PFLITSCH oraz systemy przepustów kablowych firmy Lapp Group w Automation24 w niskich cenach i chroń swoje urządzenia elektryczne i elektronikę. W razie pytań dotyczących obudów, dławnic kablowych i akcesoriów, skontaktuj się z nami.