Murrelektronik

Logo Murrelektronik Poszukujesz zasilaczy z kontrolą obwodu obciążenia i transformatory? Zatem sklep Automation24 jest miejscem odpowiednim dla Ciebie! W naszej ofercie posiadamy produkty firmy Murrelektronik w preferencyjnych cenach i szybkiej dostawie!


Murrelektronik - dokładność i innowacje

Firma Murrelektronik GmbH zlokalizowana jest w Oppenweiler i wraz z firmą dystrybucyjną obecną w 40 krajach zostały założone przez Franza Hafnera w roku 1975. Dziś jest to wiodąca firma na międzynarodowym rynku automatyki przemysłowej. Oddziały produkcyjne Murrelektronik znajdują się w Oppenweiler, Stolberg (Niemcy), Stod (Czechy) i Szanghaju (Chiny).

Motto Murrelektronik brzmi "stay connected" (pol. pozostańmy w kontakcie) i pokazuje, że firma zorientowana jest na swoich klientów oraz pracowników. Aby sprostać oczekiwaniom i życzeniom klientów oraz spełnić wymogi rynku, niezbędne jest zharmonizowanie współpracy między pracownikami, a ich przełożonymi. Ta filozofia pozwala firmie Murrelektornik rozwijać coraz to bardziej innowacyjne produkty i rozwiązania systemowe.

Murrelektronik: Rozwiązania systemowe szyte na miarę

Murrelektronik oferuje produkty z zakresu szaf sterowniczych i systemów sterowania, zasilaczy, techniki łączeniowej i systemów I/O. Wszystkie te produkty mają wspólną cechę: Można je szybko zainstalować i zamontować, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Zanim produkty opuszczą fabrykę, są dokładnie sprawdzane zgodnie z surowymi kryteriami i testowane w wymagających warunkach w ośrodku testowym firmy. Taki proces zapewnia wysoką jakość produktów. Ponadto szczególną uwagę zwraca się na dobór surowców na produkty, które nie są materiałami szkodliwymi.

Produkty firmy Murrelektronik są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym, w przemyśle spożywczym, w budowie maszyn i linii produkcyjnych, a także w logistyce.

Murrelektronik w Automation24

W Automation24 znajdziesz niezawodne produkty Murrelektronik do wyposażenia szaf sterowniczych. Przekonaj się sam o wysokiej jakości inteligentnych Wielokanałowych wyłączników zabezpieczających MICO z zakresu Zabezpieczeń instalacyjnych oraz Transformatorów z serii MTS, MST i MST Multispannungsbereich z zakresu Zasilania i zmniejsz ryzyko następstw po awariach.

Zamów odpowiednie dla siebie produkty Murrelektronik już dziś i skorzystaj z ich funkcjonalności i wysokiej jakości. Wszystko to w niskich cenach!