HARTING

Logo HARTING Chcesz przesyłać dane i zasilać swoje urządzenia za pomocą jednego dopasowanego kabla? W Automation24 oferujemy Ci rozwiązania firmy HARTING specjalizującej się w technice łączeniowej, która oferuje najlepsze rozwiązania. Firma ta oferuje różnego rodzaju złącza, a ponadto switche niezarządzalne Ethernet. Produkty firmy HARTING cechują się najwyższą jakością.


HARTING - rodzinna firma o globalnym zasięgu

Firma HARTING jest niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, które powstało w roku 1945 w miejscowości Minden i rozpoznawane jest do dziś jako lider rynku techniki łączeniowej. Założycielami byli Wilhelm Harting wraz ze swoją żoną Marie. Obecnie firma ma siedzibę w Espelkamp, w Niemczech i jest prowadzona przez Dietmar i Margrit Harting i ich dwójkę dzieci: Philipa Harting i Maresę Harting-Hertz.

Grupa HARTING Technology jest reprezentowana przez 51 firm sprzedażowych i zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie. Firma ta wytwarza produkty w sześciu obszarach: automatyki, przemysłowych systemów elektronicznych, inżynierii mechanicznej i procesowej, produkcji i dystrybucji energii, a także telekomunikacji. Jak na firmę o zasięgu globalnym, Harting pozostaje w bliskim kontakcie ze swoimi klientami. Dlatego produkcja ulokowana jest nie tylko w Niemczech, ale także w Holandii, Chinach, Brazylii, Rumunii, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii.

HARTING: specjaliści od pewnych połączeń

Firma HARTING opracowuje, produkuje i sprzedaje elementy techniki łączeniowej, złącza i komponenty sieciowe.

Grupa HARTING Technology kształtuje swoją ofertę tak, aby móc zaoferować zintegrowane rozwiązania systemowe i zapewnić wydajność przesyłu danych i energii. Motto firmy to: "Pushing Performance!". Oznacza ono, że firma HARTING kładzie nacisk na rozwój swoich produktów tak, aby spełniały one oczekiwania klientów i były odpowiednie do zastosowań w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Produkty firmy HARTING w Automation24 w preferencyjnych cenach

W Automation24 możesz kupić produkty firmy Harting takie jak Niezarządzalne switche Fast Ethernet z kategorii Ethernet Przemysłowy, a także Złącza prostokątne z kategorii Technika łączeniowa. Switche Ethernet Ha-VIS eCon uzupełniają produkty z kategorii Systemy sterowania pozwalając na wydajne przesyłanie danych i zasilanie.

Skorzystaj z rozwiązań firmy HARTING. Zamów produkty w najniższych cenach w Automation24! W razie jakichkolwiek pytań na temat switchy Ethernet i innych produktów, możesz się z nami skontaktować przez formularz na stronie, e-mail, telefon lub czat. Zapraszamy do kontaktu!