Rittal

Logo RittalSzukasz wzmacnianych metalowych obudów do niezawodnej ochrony komponentów elektrycznych i elektronicznych? Mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę firmy Rittal, specjalisty w dziedzinie szaf sterowniczych. Ponadto w naszym sklepie Automation24 znajdziesz dodatkowe produkty takie jak urządzenia wentylacyjne i grzewcze, a także dedykowane akcesoria.


Rittal GmbH - Historia na sukces z przyszłością

Działająca w Hessen, międzynarodowa firma rodzinna Rittal rozpoczęła swoją historię od sukcesów już w momencie założenia w 1961 roku. Wszystko zaczęło się od wyprodukowania pierwszej serii szaf rozdzielczych AE.

Dziś, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oprócz rozwiązań w zakresie klimatyzacji, infrastruktury IT, oprogramowania i serwisu, firma Rittal jest znana przede wszystkim z doskonale wykończonych szaf sterowniczych.

Przy opracowywaniu nowych produktów firma zawsze bierze pod uwagę potrzeby swoich klientów, przyszłościowe trendy, innowacyjne pomysły oraz dobro środowiska i społeczeństwa.

W jakich branżach stosowane są produkty Rittal?

Produkty Rittal są stosowane na całym świecie i w wielu branżach, np.

  • Budowa maszyn i urządzeń
  • Elektrotechnika
  • Przemysł motoryzacyjny

Szafy Rittal w sklepie internetowym Automation24

W Automation24 znajdziesz solidne obudowy stalowe firmy Rittal, np. serii KX i AX (wcześniej KL i AE). Oferujemy obudowy ze stali nierdzewnej w formie kasety do przycisków oraz o tradycyjnej konstrukcji skrzynki zaciskowej.

Dodatkowo, z gamy kompaktowych szaf sterowniczych dostępne są również stalowe szafy sterownicze z serii AX do montażu na ścianie. Dzięki licznym certyfikatom, takim jak UL, CSA, GL i VDE, szafy kompaktowe serii AX mogą być stosowane niemal wszędzie.

Produkty firmy Rittal specjalizującej się w szafach sterowniczych przekonują w wielu aspektach. Przede wszystkim prezentują wysoką jakość produkcji w Niemczech przy optymalnym stosunku ceny do jakości.

W automation24.pl kupisz obudowy i szafy sterownicze Rittal o różnych wymiarach. Znajdziesz u nas odpowiedni model do swoich zastosowań.

Oczywiście nasz sklep internetowy oferuje Ci również odpowiednie Akcesoria do obudów i szaf z kategorii Obudowy/szafy sterownicze, takie jak szyny Rittal, ogrzewanie do szaf sterowniczych, wentylatory do szaf sterowniczych i oświetlenie, aby zapewnić najlepsze warunki pracy i przejrzystość. Ponadto dostępne są również odpowiednie Dławnice i systemy przepustów kablowych od renomowanych producentów, umożliwiające bezpieczne wprowadzenie kabli do wnętrza obudowy.

Dzięki szafom sterowniczym Rittal komponenty Twojego systemu są niezawodnie chronione przed szkodliwym działaniem czynników takich jak kurz, brud i wilgoć. Zapewnij solidną i odporną na korozję ochronę swoich komponentów. Zamów produkty firmy Rittal w najlepszych cenach już dziś w Automation24! Wszystkie artykuły są dostępne w magazynie i są dostarczane w ciągu 24/48 godzin.

Tutaj poznasz całą ofertę firmy Rittal: www.rittal.pl