microsonic

Logo microsonic Szukasz sprawdzonych i niezawodnych czujników ultradźwiękowych w przystępnych cenach? W Automation24 polecamy czujniki ultradźwiękowe firmy microsonic, które pozwolą Ci między innymi na pozycjonowanie produktów, detekcję obiektów i pomiar poziomu.


microsonic - kompetencja na polu pomiarów ultradźwiękowych

Firma microsonic powstała w 1990 roku. Dziś firma ta z siedzibą w Dortmundzie jest jedną z najbardziej znanych w zakresie specjalizacji w obszarze czujników ultradźwiękowych. Współcześni specjaliści wykorzystują swoje kompetencje i wiedzę do zaadaptowania w automatyzacji i inżynierii przemysłowej odkryć i zasad, które występują w naturze, gdzie ultrasonografia odgrywa istotną rolę. Umożliwia to opracowywanie nowych rozwiązań do stosowania w przemyśle.

microsonic: różnorodne rozwiązania do różnorodnych zastosowań

microsonic rozwija i sprzedaje komponenty oraz kompletne rozwiązania oparte o czujniki ultradźwiękowe do zastosowań w przemyśle. Firma ta stale rejestruje nowe patenty i poszerza zakres produktów opartych o innowacje. Inżynieria, precyzja i know-how - oto filary firmy, na których budowała ona swój sukces.

microsonic w Automation24

W ofercie Automation 24 znajduje się szeroki wybór artykułów firmy microsonic. Zaczynając od akcesoriów, takich jak Wspornik kątowy microsonic MW-ZWS 2 czy Wspornik kątowy microsonic MW-ZWS 3 i kończąc na zaawansowanych produktach takich jak Czujnik ultradźwiękowy microsonic mic+25/DD/TC.

Jeśli potrzebujesz czujników ultradźwiękowych do kontroli Twojego procesu, urządzenia firmy microsonic są najlepszym możliwym wyborem. W Automation24 znajdziesz odpowiednie produkty z pełnym opisem, które łatwo zamówisz, i które zostaną Ci szybko dostarczone. Skorzystaj z tej okazji i zamów produkty firmy microsonic już teraz.