LAPP

LAPP Logo Szukasz wysokiej jakości techniki łączeniowej do okablowania urządzeń i szaf sterowniczych? W Automation24 oferujemy Ci kable i przewody firmy LAPP! Korzystaj z jakościowych produktów LAPP w niskich cenach!


LAPP - droga do sukcesu w przemyśle

W obliczu okresu silnego rozwoju przemysłu, w latach 50. XX wieku popyt na kable i przewody znacząco wzrastał. To skłaniało Oskara Lapp a do opracowania koncepcji szybkiego i łatwego izolowania kabli różnych rodzajów. Zaowocowało to wprowadzeniem na rynek pierwszego elastycznego przewodu odpornego na oleje, produkowanego na skalę przemysłową.

Sukces ten stał się kolejnym kamieniem węgielnym w rozwoju przemysłu, a Oskar Lapp wraz z żoną Ursulą Idą założył w Stuttgarcie firmę U.I. LAPP KG. W roku 1979 zostało otworzone pierwsze biuro za oceanem - w USA. Ekspansja do innych krajów na świecie nastąpiła zaraz potem.

Rodzinna firma LAPP na drodze do sukcesu

Dzisiaj LAPP jest ogólnoświatową renomowaną firmą rodzinną, która swoje produkty z zakresu wytwarzania kabli i przewodów udoskonala od ponad 50 lat. Grupa kieruje obecne biurami w ponad 17 lokalizacjach, 100 agencjami i 39 firmami dystrybucyjnymi na całym świecie.

Produkty firmy wyrabiane są w znacznej części we własnych fabrykach. Największa z nich znajduje się w Forbach we Francji. Kompleksowa kontrola jakości i procedury testowe przeprowadzane są w LAPP Center Asia w Bengalu.

LAPP od zawsze kształtuje się jako silna marka i prezentuje innowacyjne linie produktów. Produkty te są rozpoznawane na całym świecie dzięki swoim unikalnym nazwom. Produkty te są reprezentacją wartości, takie jak precyzja i niezawodność, które są ważne dla firmy i klientów.

LAPP od lat udowadnia, że najważniejsze dla firmy są koncentracja na klientach i orientacja na sukces, poprzez rodzinną współpracę i innowacje.

LAPP w Automation24: Bezpieczna technika łączeniowa w najlepszych cenach

W Automation24 poza produktami do okablowania firmy LAPP dostępne są także akcesoria do montażu kabli. Dostępne są przewody pojedyncze z certyfikacją HAR, a także dławnice kablowe i systemy przepustów kablowych z serii SKINTOP® CUBE/CUBE MULTI oraz SKINTOP® MULTI. Ponadto oferujemy przewody zbiorcze i do czujników z serii UNITRONIC sprzedawane na metry, w stałej cenie, które znajdziesz w kategorii kable / przewody.

Zamów produkty LAPP w Automation24 w najlepszych cenach i przekonaj się o najwyższej jakości produktów tego producenta.