Obsługa w sklepie internetowym

Szybka – Komfortowa – Dostosowana do Twoich potrzeb

W celu zapewnienia Ci unikalnych doświadczeń zakupowych, znajdziesz u nas kompletne informacje i prezentacje produktów oraz najwyższej klasy obsługę klienta, która zawsze chętnie pomoże Ci w razie pytań ogólnych, bądź tych związanych z produktami. Dzięki bezpiecznej i nowoczesnej platformie zakupowej, możesz zamawiać produkty w preferencyjnych cenach, a ich dostawa przebiega szybko i bezpiecznie.


Obsługa klienta i wsparcie techniczne

Na stronach naszego sklepu znajdziesz dział „Pytania i odpowiedzi”, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W zestawieniu z dokładnymi informacjami i specyfikacjami każdego produktu, wybór produktów i proces ich zamawiania jest najwygodniejszy jak tylko to możliwe. W przypadku dodatkowych pytań, nasz zespół wsparcia pozostaje do Twojej dyspozycji.


Nasz zespół wsparcia posiada wiedzę na temat rozwiązań stosowanych w przemyśle, a także jest stale szkolony, aby móc Ci najlepiej doradzić w wyborze produktów. Jest on dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00. Możesz się z nami skontaktować poprzez telefonu oraz czat on-line w sklepie internetowym:


Icon Call  00800 24 2011 24 (bezpłatny)   lub   +48 (22) 430 96 96

Icon web  www.automation24.pl  Icon Livechat      

Można tam zostawić też wiadomość poza godzinami pracy naszego zespołu:


Icon Mail  info@automation24.pl

Obsługa klienta

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy    

Sicherheit

Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest dla nas bardzo ważne. Dlatego otrzymaliśmy certyfikat Trusted Shops, który został nam przyznany po spełnieniu ponad 100 kryteriów jakości dla kilku krajów. Dodatkowo zadowolenie naszych klientów może być na bieżąco sprawdzane dzięki systemowi opinii na temat naszych usług. Opinie te są stale przez nas śledzone i dają nam wskazówki do dalszego doskonalenia naszej platformy zakupowej.

Ponadto zapewniamy, że dane które wprowadzasz na naszej stronie są ściśle chronione. Nasz sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa EV-SSL. Rozszerzona walidacja stosowana w bardziej surowych dyrektywach związanych z SSL (Secure Sockets Layer) zapewnia pełną ochronę Twoich danych.Metody płatności i dostawy dostosowane do Twoich potrzeb

W naszym sklepie online możesz wybierać spośród ­najnowszych dostępnych obecnie metod płatności. Poza płatnościami kartą kredytową, debetową i PayPal, oferujemy przedpłatę na konto przelewem bankowym oraz fakturę z odroczonym terminem płatności (do 10 dni).

metod płatności


Wysyłka i Dostawa

Standardowa dostawa do naszych klientów obejmuje wysyłkę kurierem UPS Standard (czas dostawy to ok. 48 godz.). Na życzenie klienta oferujemy także indywidualne ekspresowe formy dostawy. Dostawa zakupów powyżej 250 zł netto jest darmowa w całej Polsce.

W przypadku wysyłki do krajów spoza dostępnej listy, prosimy o kontakt: info@automation24.pl lub 00800 24 2011 24 (bezpłatny). 

Lieferung