O nas automation24.pl

Nasz innowacyjny model biznesowyl

Jesteśmy sklepem internetowym działającym na rynku od ponad 10 lat, oferującym ­produkty z zakresu automatyki, a naszą strategią jest oferowanie jak najniższych cen, które obecnie są średnio o 24 % niższe od zalecanych cen producentów.

Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego w wielu krajach wprowadziliśmy standardy Trusted Shops, które potwierdza specjalne oznakowanie pieczęcią. Dzięki temu każdy klient objęty jest ochroną kupującego, a nasze produkty i usługi prezentowane są w przejrzystej formie. Naszym celem jest dostarczanie małym i średnim firmom platformy do szybkich i prostych zamówień ­ z kompetentnymi poradami oraz szybką i pewną dostawą.

Połączenie Automation24 i Visaya

W kwietniu 2021 roku, zarząd Automation24 w składzie: Katharina Messerschmidt i Thorsten Schulze zyskał nowego członka - Madhu Venkatesan‘a, który wcześniej zarządzał działalnością Process+Lab Devices Online-GmbH, operatora sklepu internetowego Visaya. Obecnie firma działa z dwóch siedzib w Niemczech – w Essen i Berlinie, jak również z filii Automation24, Inc, w King of Prussia, PA, USA. Połączeniu obu sklepów internetowych towarzyszy również poszerzenie portfolio. Po raz pierwszy na jednej platformie internetowej oferowane są konfigurowalne i magazynowane produkty z zakresu automatyzacji fabryk i procesów. Wprowadzony drugi poziom wsparcia przez doświadczonych inżynierów odpowiada na pytania dotyczące artykułów i poddaje każde zamówienie ze specjalnie skonfigurowanymi produktami ostatecznej kontroli przed wdrożeniem do produkcji.

zdjęcie zespołu
cytaty od pracowników

Automation24 z bliska

Poznaj nas osobiście w naszym nowym firmowym filmie wideo.

Automation24

…i odkryj inteligentne funkcje naszego sklepu!

Funkcje sklepu w przeglądzie wideo

Obszar mojego konta

Generowanie oferty

Funkcja listy projektów

Nasi odbiorcy

Naszymi odbiorcami są małe i średnie firmy działające w obszarach inżynierii mechanicznej, projektowania, wytwarzania, a także pośrednicy handlowi i instytucje publiczne takie jak, np. uniwersytety. Nasze produkty sprzedajemy przez sklep internetowy automation24.pl, telefon, e-mail i inne platformy online. Uważamy, że zespół sprzedaży bezpośredniej wraz z siecią biur stacjonarnych i prezentacje na targach branżowych są niepotrzebnymi wydatkami. Oszczędności, które udaje nam się osiągnąć wracają bezpośrednio do Ciebie. Tylko w ten sposób możesz zaoszczędzić na małych zamówieniach już od jednej sztuki, z cenami niższymi o nawet 25-30% od zalecanej ceny sprzedaży.

Produkty odpowiednie dla Ciebie

W naszym sklepie oferujemy szeroki zakres asortymentu z dziedziny automatyki przemysłowej. Nasze portfolio w poszczególnych kategoriach jest odpowiednio dobrane, tak abyśmy mogli stale utrzymywać określone stany magazynowe i aby zapewnić najlepsze możliwe doradztwo techniczne dla każdego z produktów. Świadomie nie oferujemy tych samych produktów od różnych producentów i dokonujemy dla Ciebie selekcji na etapie planowania portfolio produktowego. Chętnie pomożemy Ci w zastąpieniu urządzenia, które posiadasz zamiennikiem o podobnej charakterystyce. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze – ponieważ nasza misja to dostarczać Ci jak najwięcej korzyści!

Opinie naszych klientów

Jesteśmy dumni z ponad 100 000 zadowolonych klientów, którzy docenili naszą ofertę produktową i świadczone dla nich usługi. Jesteśmy wdzięczni za wysokie oceny wystawiane nam po zakupach. Potwierdza to najwyższa ocena naszego sklepu jako "Bardzo dobry" w systemie opinii klientów Trusted Shops, z niemal pięcioma na pięć możliwych gwiazdek we wszystkich trzech kategoriach: Dostawa, Oferta i Obsługa klienta. Szybka wysyłka, profesjonalna obsługa klienta z czatem on-line i poradami od naszych specjalistów technicznych, kompleksowa informacja na temat produktów i pomoc nawet po zrealizowaniu zamówienia to aspekty szczególnie doceniane przez naszych klientów.

Oferty klientów