NOVUS Automation

Logo NOVUS Szukasz precyzyjnych manometrów, przetworników, sterowników, rejestratorów danych lub przekaźników sprzęgających? Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca: postaw na zaawansowane produkty NOVUS Automation!


NOVUS – Ekspert w dziedzinie „Targi. Kontrola. Rejestrowanie”.

Od 1982 roku brazylijski producent NOVUS Automation rozwija i produkuje szeroką gamę produktów w zakresie gromadzenia danych, rejestrowania danych, kontroli temperatury i procesów oraz transmisji sygnałów. Za przedsiębiorstwem przemawia doskonała jakość produktów, która przyczyniła się do międzynarodowego rozwoju. Obecnie firma posiada swoje oddziały m.in. w Argentynie, Francji i Stanach Zjednoczonych.

Aby w dalszym ciągu spełniać wysokie międzynarodowe wymagania w zakresie jakości stawiane przez branżę automatyki, w roku 2018 w Brazylii otwarto najnowocześniejszy zakład produkcyjny z autonomiczną komórką produkcyjną, rekonfigurowalną w czasie rzeczywistym. Dodatkowo infrastrukturę produkcyjną optymalnie uzupełniają nowoczesne, dobrze wyposażone laboratoria badawcze.

Gdzie zastosowanie znajdują produkty NOVUS?

Rozwiązania produktowe NOVUS Automation doskonale sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, takich jak:

  • Odprowadzanie ścieków
  • Rolnictwo
  • Technika instalacyjna
  • Przemysł spożywczy i przemysł napojów
  • Transport i logistyka

Produkty NOVUS Automation w magazynie Automation24

W Automation24 znajdziesz atrakcyjną cenowo, szeroką gamę wysokiej jakości produktów od aktywnego na całym świecie producenta NOVUS Automation.

Oferta obejmuje wytrzymałe Hydrostatyczne czujniki ciśnienia z membraną piezorezystancyjną do ciągłego monitorowania poziomu w studniach, rezerwuarach, rzekach, zbiornikach i odwiertach.

Ponadto w ofercie znajdują się Przetworniki na szynę DIN i główkowe kompaktowe przetworniki temperatury, które przetwarzają sygnały z Pt100 i/lub Pt1000 i nadają się do stosowania w ograniczonych przestrzeniach. Dotyczy to również elastycznych uniwersalnych przetworników z głowicą temperaturową dla wielu typów termoelementów i czujników. Stosowane są do prostego, szybkiego i precyzyjnego określania i przetwarzania pomiarów w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.

Ponadto z kategorii Kontrola i monitorowanie procesu do rejestrowania i wizualizacji wszystkich możliwych zmiennych procesowych można zakupić różne menedżery i rejestratory danych. Do wyboru dostępne są wielokanałowe rejestratory danych z serii FieldLogger z ośmioma wejściami oraz rejestratory danych LogBox z czterema wejściami i dodatkowymi funkcjami, takimi jak Bluetooth i WiFi.

Wśród Wyświetlacze procesowe dostępne są uniwersalne wskaźniki procesowe firmy NOVUS Automation przeznaczone do dynamicznego wyświetlania wartości procesowych z czujników Pt100, różnych typów termoelementów i sygnałów analogowych, jak również wskaźniki przepływu służące do wyświetlania bieżących wartości pomiarowych czy wartości zsumowanych. Do wyświetlania wielu pomiarów, takich jak ciśnienie, ciśnienie różnicowe, przepływ, ph i ruchy, odpowiedni jest zasilany pętlą wyświetlacz procesowy LoopView-N - 8817000200.

Za pomocą wydajnych regulatory temperatury PID z kategorii Analiza temperatury można optymalnie monitorować i regulować wartości temperatury w budowie maszyn i urządzeń. Warianty produktów typu N1200 umożliwiają również monitorowanie i sterowanie procesami.

Ponadto asortyment Automation24 obejmuje również półprzewodnikowe przekaźniki sprzęgające , umożliwiające szybkie przełączanie obciążeń rezystancyjnych i indukcyjnych.

Jeśli chcesz wykonywać wiarygodne pomiary, kontrolę i rejestrację, możesz polegać na produktach firmy NOVUS. Sprawdź teraz, jak korzystne są nasze ceny! Dostępne towary są wysyłane w ciągu 24 godzin.

Mają Państwo jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem dostępnych form kontaktu. Znajdź produkty marki NOVUS Automation w Automation24 w atrakcyjnych cenach.