Złącza przemysłowe

Złącza przemysłowe - niezawodne połączenie

Złącza to ważne elementy w technice łączeniowej, dzięki którym mogą być łączone i rozłączane przewody elektryczne lub czujniki. Złącza składają się z dwóch części - "męskiego" wtyku i "żeńskiego" gniazda. Poprzez połączenie odpowiednich dwóch elementów uzyskuje się działające połączenie. W przypadku stosowania złączy, należy wziąć pod uwagę warunki, w których są one stosowane tak jak w przypadku czujników i przewodów łączeniowych.

Zastosowania złączy

Złącza są dostępne w różnorodnych konstrukcjach dla różnych zastosowań, takich jak:

Zasadniczo są one centralnym elementem każdego połączenia elektrycznego, dlatego są niezbędne.

Najlepsza jakość produktów renomowanych marek w Automation24

W Automation24 znajdziesz wysokiej jakości złącza przemysłowe od doświadczonych producentów w kategorii Technika łączeniowa.

Złącza 3-, 4-, 5- lub 8-biegunowe, M8 lub M12 firmy PHOENIX CONTACT, 4- lub 5-biegunowe proste lub kątowe złącza M12 firmy ifm, lub proste wtyki i gniazda 7/8" firmy Murrelektronik - w Automation24 oferujemy szeroki wybór okrągłych złączy do wielu zastosowań.

Do zastosowań wielozadaniowych, w ofercie dostępne mamy złącza prostokątne HARTING odpowiednie do łatwego przenoszenia mocy, sygnałów, danych i sprężonego powietrza jednocześnie.

Obejmują one także zakres Industry 4.0, ponieważ wśród złączy przemysłowych znajdują się również złącza RJ45. Są to m.in. ekranowane złącza wtykowe RJ45 firmy PHOENIX CONTACT w wersji kątowej lub prostej do małych aplikacji i sieci Ethernet, a także wtyki przyłączeniowe Helmholz do sieci PROFINET. Oferujemy również ekranowany 4-pinowy kabel Ethernet do szafy sterowniczej M12/RJ45 firmy Murrelektronik.

Oferowane złącza spełniają wymagania niezbędne do zastosowania we wszystkich aplikacjach przemysłowych.

W Automation24 znajdziesz duży wybór złączy w bardzo przystępnych cenach. Wybierz produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb już teraz!