Equflow - Specjaliści od wydajnych przepływomierzy

Equflow Logo Czy chcesz efektywnie i ekonomicznie kontrolować natężenie przepływu cieczy przewodzących i specjalnych cieczy nieprzewodzących w swoich aplikacjach? W takim razie powinieneś zapoznać się z rozwiązaniami Equflow z asortymentu Automation24!


Equflow – Specjaliści od wydajnych przepływomierzy

Holenderska firma Equflow B.V. została założona w 1993 roku i specjalizuje się w rozwoju i produkcji przepływomierzy do cieczy wraz z dopasowanymi komponentami. W tym kontekście Equflow kładzie szczególny nacisk na ekonomiczne rozwiązania zapobiegające zanieczyszczeniom krzyżowym i krytycznym warunkom procesowym.

Czujniki przepływu firmy Equflow charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami, takimi jak wysoka dokładność pomiaru, szybka odtwarzalność i doskonały stosunek ceny do jakości.

W jakich branżach stosowane są przepływomierze Equflow?

Przepływomierze firmy Equflow nadają się do zastosowania w różnych sektorach przemysłu, takich jak:

  • Biotechnologia i farmacja
  • Przemysł samochodowy i paliwowy
  • Rolnictwo
  • Gastronomia
  • Uzdatnianie wody

Przepływomierze Equflow dostępne online w Automation24

W sklepie internetowym Automation24 znajdziesz przepływomierze turbinowe firmy Equflow o różnych zakresach pomiarowych z kategorii aparatura procesowa.

Wersje ze stali nierdzewnej nadają się do różnorodnych i długotrwałych przemysłowych pomiarów przepływu neutralnych, nieprzezroczystych, jak również korozyjnych cieczy na bazie wody. Przewodność medium nie jest istotna.

Warianty plastikowe ze stałym czujnikiem przepływu turbinowego PVDF są przeznaczone do długotrwałych pomiarów paliw, substancji chemicznych i dodatków.

Wersje z szybkowymienną jednorazową rurką pomiarową PDF są szczególnie higieniczne w obsłudze i dlatego polecane do zastosowań farmaceutycznych i biomedycznych. W sekcji Akcesoria montażowe dla czujników procesowych mogą Państwo zakupić dodatkowe rurki przepływowe.

Dodatkowo w kategorii jednostki przetwarzające / konwertery sygnału znajdziesz przetwornik cyfrowo-analogowy do konwersji sygnałów analogowych z przepływomierzy na sygnały cyfrowe.

Zdaj się na produkty firmy Equflow - specjalistów od techniki pomiaru przepływu! Zapewniają one efektywny pomiar i ocenę natężenia przepływu cieczy przewodzących i nieprzewodzących w różnych zastosowaniach. Już dziś zamów wybrane produkty Equflow. Artykuły w magazynie zostaną wysłane w ciągu 24/48 godzin.