PHOENIX CONTACT

Logo PHOENIX CONTACT W Automation24 znajdziesz szeroki wybór produktów Phoenix Contact w najlepszych cenach. Produkty firmy Phoenix Contact zaprojektowane są z myślą o trudnych warunkach przemysłowych i znajdują zastosowanie w każdej aplikacji.


PHOENIX CONTACT: Eksperci od automatyki

Firma PHOENIX CONTACT jest jedną z Niemieckich firm, które odgrywają najważniejszą rolę na rynku automatyki. Siedziba firmy znajduje się w Blomberg i powstała w roku 1923. Poza produktami przeznaczonymi do zastosowania w automatyce, Phoenix wytwarza produkty z zakresu techniki łączeniowej dla przemysłu elektrycznego.

Orientacja na jakość i budowanie know-how

Przy produkcji i opracowywaniu rozwiązań PHOENIX CONTACT koncentruje się zawsze na tych samych walorach sztuki inżynierskiej, takich jak: precyzja, niezawodna jakość i kompleksowa wiedza techniczna, które to wartości są gwarantem najlepszych rezultatów. Produkty firmy PHOENIX CONTACT, takie jak np. zasilacze do szaf sterowniczych, instalacje elektryczne i systemy wraz z akcesoriami, wzbogacają każdą aplikację i są niezawodne w każdych warunkach, nawet tych najbardziej wymagających.

PHOENIX CONTACT w Automation24

Produkty firmy PHOENIX CONTACT także można znaleźć w ofercie Automation24.

Złącza przemysłowe, takie jak Złącza okrągłe czy złącza RJ45 znajdziesz w kategorii Technika łączeniowa. Różne oferowane konstrukcje pozwalają na zastosowanie w różnych warunkach przemysłowych. Ponadto dostępne są Kable do czujników M12 , Kable łączeniowe M12, Złącza M12 i Puszki czujników/urządzeń wykonawczych M8 do szybkiego i bezpiecznego okablowania czujników/elementów wykonawczych.

W kategorii bloki/złącza zaciskowe znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań do zarządzania przewodami i połączeniami. Należą do nich: bloki zaciskowe z przyłączem śrubowym , bloki zaciskowe z przyłączem wtykowym, bloki zaciskowe do czujników/urządzeń wykonawczych z przyłączem wtykowym oraz łączniki krosowe i rozdzielacze napięcia.

Odpowiednie kable i przewody są także dostępne w Automation24, ponieważ oferujemy wysokiej jakości kable krosowe RJ45, kable łączeniowe M12/RJ45 oraz kable prefabrykowane firmy PHOENIX CONTACT.

Ponadto dostępne są niezawodne urządzenia do ochrony przeciwprzepięciowej, które zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym nadmiernym napięciem. W Automation24 posiadamy szeroki wybór urządzeń tego typu, od ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji zasilania, przez ochronę przeciwprzepięciową do AKPiA, ochronę przeciwprzepięciową do systemów nadawczo-odbiorczych, po ochronę nadnapięciową do urządzeń informatycznych.

Ponadto w Automation24 oferujemy Ci elastyczne w montażu gniazda do szaf sterowniczych dostosowane do standardów różnych krajów z serii EOS firmy PHOENIX CONTACT.

Zakres oferty uzupełniają produkty z kategorii Zasilanie, takie jak zasilacz UPS UNO-UPS/24DC/24DC/60W, zasilacze na szynę 12 V DC i zasilacze na szynę 24 V DC.

Jeśli i Ty chcesz skorzystać z bogatego doświadczenia i wiedzy, które znajdziesz w produktach PHOENIX CONTACT, zamów je w Automation24. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu..

Sprawdź najlepsze ceny produktów Phoenix Contact i zamów je już dziś w Automation24!