Urządzenia sygnalizacyjne


Lampy sygnałowe dla lepszej kontroli produkcji

Lampy sygnałowe służą niezawodnemu wskazywaniu stanu systemów i maszyn w przemyśle. Są to wygodne, kompletne urządzenia kompaktowej konstrukcji, o uniwersalnym zastosowaniu, na przykład w miejscach, w których przestrzeń jest ograniczona. Pomimo małego rozmiaru cechuje je także wysoki stopień jasności.

Poręczna alternatywa

W przeciwieństwie do kolumn sygnalizacyjnych, lampy sygnałowe cechuje mały rozmiar, jednak w pełni spełniają one wymagania mniejszych systemów i maszyn. Dzięki najnowszej technologii LED sygnalizatory świetlne są szczególnie trwałe i przyjazne dla środowiska ze względu na ich niski pobór energii, a jednocześnie są bardzo jasne. Mogą one być stosowane w temperaturach od -30 °C do +50 °C, a ponadto są wyjątkowo odporne na wstrząsy i wibracje.

Kompaktowe lampy sygnałowe są optymalnym rozwiązaniem dla wielu aplikacji takich jak:

  • Urządzenia testujące,
  • Kontrola dostępu,
  • Małe linie produkcyjne.

Dzięki zaciskom sprężynującym, instalacja jesz łatwa i szybka.

 

Lampy sygnałowe w Automation24

Kolory mogą być stosowane do wskazywania różnych stanów. W portfolio Automation24 znajdują się lampy sygnałowe firmy PATLITE w wielu kolorach oraz Podłużne lampy sygnalizacyjne firmy LED2WORK. Na przykład w kolorze zielonym: Lampa sygnałowa PATLITE NE-24-G lub w żółtym: Lampa sygnałowa PATLITE NE-24-Y. Jako akcesoria do tych urządzeń polecamy pasujące do przewodów M16 dławnice kablowe: Dławnica kablowa Eaton 215077 - V-M16. Pozostałe pasujące produkty znajdziesz na stronie produktu.

W Automation24 znajdziesz lampy sygnałowe firmy Murrelektronik w różnych kolorach w najlepszych cenach. Wybierz lampę sygnalizacyjną odpowiednią dla Twoich zastosowań już dziś!