Wieland Electric

Logo Wieland Jesteś zainteresowany automatyzacją procesów, które moją dodatkowe wymogi bezpieczeństwa? Zapoznaj się z produktami z zakresu techniki bezpieczeństwa firmy Wieland dostępnymi w Automation24!


Czym zajmuje się Wieland Electric GmbH?

Wieland Electric GmbH jest średniej wielkości firmą, która została założona 1910 roku w Bambergu i oferuje rozwiązania produktowe z zakresutechniki przemysłowej i budowlanej.

Producent ten jest nie tylko światowym liderem w zakresie instalacji elektrycznych dla budynków funkcjonalnych, lecz oferuje także innowacyjną technikę bezpieczeństwa.

Kiedy stosować rozwiązania z zakresu techniki bezpieczeństwa firmy Wieland?

Produkty z zakresu techniki bezpieczeństwa firmy Wieland są odpowiednie dla obszarów zastosowań, w których maszyny stwarzają zagrożenia dla użytkownika. Za ich pomocą można realizować funkcje bezpieczeństwa, do których należą np. automatyczna ochrona obszaru i dostępu lub bezpieczne wyłączanie maszyn. Jest to niezbędne na przykład w następujących obszarach:

  • Technika pakowaniowa
  • Intralogistyka
  • Systemy spalania
  • Prasy
  • Robotyka
  • Technologia cięcia i frezowania

Innowacyjna technika bezpieczeństwa firmy Wieland Electric w asortymencie Automation24

Od ponad 100 lat klienci z branży przemysłowej i budowlanej ufają wiedzy i doświadczeniu firmy Wieland Electric. Również Automation24 stawia na rozwiązania firmy Wieland i dlatego oferuje Ci szeroką gamę produktów z zakresu techniki bezpieczeństwa.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz Aparaturę łączeniową bezpieczeństwa w postaci przekaźników bezpieczeństwa, które służą do podstawowego monitorowania obwodów związanych z bezpieczeństwem, przekaźniki sterowania dwuręcznego do monitorowania dwuręcznych paneli sterowania, a także przekaźniki bezpieczeństwa z funkcją opóźnienia czasowego do sterowania blokadami.

Dodatkowo dostępne są rozszerzenia styków do rozbudowy styków bezpieczeństwa po podłączeniu do podstawowych przekaźników bezpieczeństwa.

Ponadto w ofercie Wieland Electric dostępne są małe sterowniki bezpieczeństwa samos® PRO COMPACT. Zastosowanie tych modułów jest szczególnie przydatne, jeśli mają być realizowane więcej niż trzy funkcje bezpieczeństwa. Małe sterowniki Wieland mogą być programowane graficznie i posiadają unikalną na rynku funkcję automatycznej dokumentacji, która pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Z artykułów z zakresu bezpieczeństwa w technice napędowej oferujemy monitory zatrzymania, aby umożliwić bezpieczne zwolnienie blokady.

"Bezpieczeństwo przede wszystkim" – już teraz zapewnij niezbędny poziom bezpieczeństwa w swoich procesach automatyzacji w sposób "prosty, bezpieczny i elastyczny" dzięki produktom Wieland Electric!

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 15:00, Automation24 dostarczy produkty znajdujące się w magazynie jeszcze tego samego dnia. Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z kompetentnym działem wsparcia technicznego. Doradzimy i odpowiemy na pytania dotyczące produktów z zakresu techniki bezpieczeństwa oraz innych artykułów z naszego portfolio.