Murrplastik

Logo Murrplastik Szukasz osłon kablowych wraz z akcesoriami, które będziesz mógł sam dostosować do potrzeb swoich aplikacji bez utraty na jakości? Polecamy zatem produkty firmy Murrplastik z naszej oferty, które idealnie sprostają Twoim wymaganiom.


Murrplastik: droga do sukcesu

Firma Murrplastik powstała w niemieckim miasteczku Oppenweiler w 1963 roku. Początkowo specjalizowała się ona w wyrabianiu plastikowych artykułów gospodarstwa domowego, a w późniejszym czasie skupiała coraz więcej uwagi na produkcji komponentów plastikowych dla różnych przemysłów. Obecnie firma ta ma kilka siedzib i fabryk na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają zaoferować klientom produkty najwyższej jakości.

Systemy ochrony przewodów i obejm firmy Murrplastik

Firma Murrplastik stworzyła markę, którą wyróżniają produkty zaprojektowane dla profesjonalnego montażu komponentów. W ofercie można znaleźć pełen zakres produktów od osłon kablowych, przez obejmy, po dławnice do osłon, potrzebnych do prawidłowej instalacji plastikowych komponentów. Produkty firmy Murrplastik są używane przez profesjonalistów w instalacjach Automatyki, ponieważ w swojej prostocie oferują funkcjonalność i przemyślaną konstrukcję, która pozwala osiągnąć pożądane efekty jednocześnie obniżając koszty.

Murrplastik na metry w Automation24

W sklepie internetowym Automation24 oferujemy produkty z zakresu automatyki. Zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni znajdą u nas odpowiednie dla siebie produkty. W Automation24 posiadamy Technikę łączeniową firmy Murrplastik. W kategorii Ochrona kabli można znaleźć osłony kablowe sprzedawane na metry, a także odpowiednie akcesoria. Ponadto w kategorii Mocowanie kabli dostępne są wszelkie elementy do mocowania osłon i przewodów.

Zamów produkty firmy Murrplastik odpowiednie dla Twojej aplikacji już dziś i przekonaj się o ich najwyższej jakości. Wszystko to w najlepszych cenach.