Twoje korzyści z zakupów w automation24.pl automation24.pl

Nasz sklep to dla Ciebie właściwe miejsce!

Z Automation24 skorzystasz z najlepszych markowych produktów do automatyki w preferencyjnych cenach! Ponadto oferujemy Ci kompetentne wsparcie i dostawę w najkrótszym możliwym czasie. Wszystko to dostaniesz w naszym sklepie internetowym automation24.pl. Skorzystaj już dziś!


Konfigurator

Produkty konfigurowane i z magazynu

Z nami dostosujesz produkty do swoich aplikacji (np. zakres pomiarowy, przyłącze, materiał, konstrukcja itp.). Możesz skompletować jedno zamówienie z pozycjami skonfigurowanymi i magazynowanymi. Skorzystaj z konfiguratora i skorzystaj z funkcji sklepu internetowego Automation24, takich jak generowanie ofert i list materiałów. Po dostosowaniu artykułu do swoich potrzeb, możesz udostępnić link z konfiguracją, aby mogli zatwierdzić go Twoi współpracownicy.

Korzyści Konfigurator

Szeroki wybór markowych produktów

Szeroki wybór markowych produktów

Wybierz odpowiednie produkty spośród ponad 6 000 różnych artykułów stale rosnącego asortymentu najlepszych marek. Zajmujemy się wszystkimi dziedzinami automatyki oferując wyselekcjonowane produkty – od czujnika do szafy sterowniczej.

Szeroka wybór markowych produktów

Zawsze atrakcyjne i przejrzyste ceny

Zawsze atrakcyjne i przejrzyste ceny

Skorzystaj z atrakcyjnych cen, które są średnio o 24 % niższe od zalecanych cen producentów. Ceny oferowanych produktów są przejrzyste i widoczne bezpośrednio na stronie sklepu. Czy wiesz, że nie wymagamy minimalnej ilości zamówienia? Dodatkowo oferujemy darmową wysyłkę dla zamówień już powyżej 250 zł netto.

Zawsze atrakcyjne i przejrzyste ceny

Najlepsza obsługa klienta

Najlepsza obsługa klienta

Nasza obsługa klienta jest dla Ciebie dostępna przez cały proces składania zamówienia i chętnie odpowie na Twoje pytania. Możesz się z nami skontaktować przez czat, e-mail oraz telefon pod numerem +48 (22) 430 96 96 lub przez darmową infolinię: 00 800 24 2011 24 (Pon-Pt 8:00 – 17:00).

Najlepsza obsługa klienta

Kompetentne wsparcie techniczne

Kompetentne wsparcie techniczne

Potrzebujesz wsparcia technicznego przy wyborze właściwego produktu? Skorzystaj z porady naszych ekspertów! Nasz stale szkolony zespół wsparcia technicznego z przyjemnością pomoże Ci w wyborze produktu i odpowie na wszystkie pytania przed, w trakcie i po dokonaniu zamówienia.

Kompetentne wsparcie techniczne

Szybka i niezawodna dostawa

Szybka i niezawodna dostawa

Dzięki temu, że posiadamy swój magazyn i odpowiednio wysoką dostępność ponad 300 000 produktów, gwarantujemy dostawę Twojego zamówienia w najszybszym możliwym czasie. Dostępne produkty dostarczamy w ciągu 48 godzin. W przypadku szczególnie pilnych zamówień, możesz skorzystać usługi dostawy ekspresowej! Nie zapomnij: Dla zamówień powyżej 250 zł netto dostawa standardowa jest darmowa.

Szybka i niezawodna dostawa