Selec

Logo Selec W naszej ofercie znajdziesz także przekaźniki czasowe firmy Selec. Sprawdź sam te doskonałe i wysokiej jakości produkty przetestowane przez wielu wykonawców w branży.


Firma Selec obrała kurs na rozwój

Firma SELEC Controls Pvt. Ltd. powstała w roku 2000. Jej siedziba główna znajduje się w Indiach wraz z trzema fabrykami o dużej zdolności produkcyjnej. Na początku swojej działalności firma produkowała jedynie przekaźniki czasowe, stale rozszerzając swoją ofertę o zaskakująco innowacyjne produkty z zakresu pomiaru energii, przekaźników ochronnych, sterowników programowalnych, techniki łączeniowej, regulacji temperatury i liczników.

W roku 2006 firma Selec zaistniała na rynkach zagranicznych. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w ponad 35 krajach, a jej udziały w rynkach europejskim, amerykańskim, azjatyckim i afrykańskim stale rosną. Tylko w Indiach firma współpracuje z ponad 200 hurtowniami. Swoje siedziby firma Selec otworzyła także w New Jersey (w 2008 roku) i w Niemczech (w 2010 roku).

Selec: doskonałość przez jakość i bezpieczeństwo

Firma Selec kładzie duży nacisk na dokładną produkcję i procedury testowe produktów, aby zapewnić najwyższą jakość spełniającą wymagania klientów. Produkty te udowadniają swoją niezawodność i bezpieczeństwo odnosząc sukcesy na rynku automatyki, a ponadto większość z nich posiada aprobaty UL oraz CE. Wysoką jakość produktów Selec potwierdza certyfikat ISO 9001.

Praca 290 osobowego zespołu zorientowanego na osiąganie wyznaczonych celów pomaga ciągłym doskonaleniu produktów i opracowywaniu nowych. W 2011 roku firma zaprezentowała wysokiej jakości linię przekaźników czasowych do montażu na szynie DIN 17,5mm, które pozwalają na łatwą konfigurację i szybki montaż.

Selec w Automation24

W Automation24 możesz znaleźć Przekaźniki czasowe firmy Selec w kategorii Aparatura łączeniowa. Producent oferuje zarówno przekaźniki czasowe analogowe, jak i cyfrowe najwyższej jakości. Zamów już dziś i otrzymaj swoje produkty nawet w 24 godziny!

W razie jakichkolwiek pytań na temat produktów firmy Selec, bądź innych producentów, zachęcamy do kontaktu z naszym działem wsparcia przez e-mail, telefon lub czat online.