SSP Safety System Products

Logo SSP Safety System Products Szukasz innowacyjnych, a jednocześnie łatwych do wdrożenia i skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa dla swoich maszyn? Zapoznaj się z wysokiej jakości produktami producenta SSP Safety System Products.


SSP Safety System Products - prosty sposób na maksymalne bezpieczeństwo maszyn

SSP Safety System Products firmą rodzinną pochodzącą ze Spaichingen w Badenii-Wirtembergii, w Niemczech, która została założona w 2013 roku i opracowuje wysokiej jakości rozwiązania bezpieczeństwa dla robotyki i automatyki.

Technicy i inżynierowie SSP posiadają rozległą wiedzę branżową, a także doświadczenie i wiedzę na temat złożoności dzisiejszych wymogów bezpieczeństwa. Na tym właśnie popierają swój cel, jakim jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa maszyn w prosty sposób - zgodnie z mottem „ułatwiamy bezpieczeństwo”. Nie poprzestają na standardowych adaptacjach i ulepszeniach produktów, lecz stale dostarczają innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

W jakich obszarach stosowane są produkty SSP Safety System Products?

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa firmy SSP można znaleźć w wielu branżach związanych z bezpieczeństwem, takich jak

Innowacyjne systemy bezpieczeństwa firmy SSP Safety System Product dostępne w Automation24

Automation24 jest pierwszym dystrybutorem online innowacyjnych systemów bezpieczeństwa autorstwa SSP Safety System Products.

Zapewnij niezawodne monitorowanie drzwi i klap bezpieczeństwa, kupując czujniki bezpieczeństwa RFID z serii SAFIX wraz z odpowiednimi dostępnymi aktuatorami. Kompaktowe bezdotykowe łączniki bezpieczeństwa w wersji kodowanej lub w pełni kodowanej przekonują przede wszystkim nieporównywalnym czasem reakcji wynoszącym 75 ms, wysokim stopniem ochrony IP69K oraz rozbudowaną funkcją diagnostyki LED.

Czujniki bezpieczeństwa reagują po wystąpieniu jakiegoś zdarzenia, dlatego też w Automation24 oferujemy również rygle bezpieczeństwa z serii HOLDX, które mogą zapobiec wystąpieniu zdarzeń niebezpiecznych. Znajdziesz u nas rygle z kodowaniem i kodowaniem pełnym o sile 600N lub 1200N , jak również odpowiednie płytki kotwiące i uchwyty montażowe do mocowania na drzwiach. Funkcje Smart takie jak rejestracja sabotażu, diagnostyka zanieczyszczeń, możliwość podłączenia do sterownika PLC poprzez moduł diagnostyczny, a także opcja sterowania poprzez własną aplikację Bluetooth to cechy wyróżniające blokad elektromagnetycznych SSP.

Dodatkowo, w Automation24 oferujemy urządzenia zatwierdzające z serii ZEUS, aby można było bezpiecznie przeprowadzać prace konserwacyjne lub ustawienia procesu w trybie nastawczym. Ergonomicznie ukształtowane urządzenia zatwierdzające z zakresu urządzeń sterujących bezpieczeństwa można nabyć w szczególnie korzystnych cenach w wersjach standardowych lub w innowacyjnych wariantach ze zintegrowanymi wyłącznikami awaryjnymi, sterującymi i kołyskowymi oraz z wyświetlaczami diagnostycznymi LED . Dzięki zintegrowanym funkcjom sterowania procesy nastawcze można przeprowadzać wydajniej i szybciej.

Dzięki elementom systemów bezpieczeństwa firmy SSP Safety System Products, zapewnisz bezkompromisowe bezpieczeństwo maszyn - przekonaj się sam! Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15:00, w Automation24 wyślemy artykuły znajdujące się w magazynie tego samego dnia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z doświadczonym i przeszkolonym zespołem inżynierów, który z przyjemnością pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Tutaj znajdziesz wszystkie opcje kontaktu.