PFLITSCH

Logo PflitschSzukasz uszczelnienia i obejmy do swojej instalacji kablowej? Dobrym wyborem są dławnice kablowe firmy PFLITSCH dostępne w Automation24. Są to komponenty najwyższej jakości produkowane w Niemczech, które oferujemy w korzystnych cenach!


PFLITSCH - ekspert w zarządzaniu trasami kablowymi

Firmę Pflitsch GmbH Co. KG. wyróżnia długa historia, jako że została ona założona w 1919 roku w Hückeswagen. Jako producent dławnic kablowych i komponentów mocujących do kabli, firma PFLITSCH jest znana na całym świecie.

PFLITSCH - produkty najwyższej jakości dla wielu dziedzin przemysłu

PFLITSCH reprezentuje jakość Niemieckich produktów. W świetle tego, firma kładzie nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji i długiej żywotności produktów. Dławnice kablowe PFLITSCH blueglobe® cechują się znakomitymi właściwościami odciążającymi, dużym upakowaniem i szerokim zakresem przekrojów. Dzięki tym zaletom, produkty firmy PFLITSCH używane są w przemysłach takich jak, np. kolejowy, elektryczny, farmaceutyczny i chemiczny.

Dławnice kablowe firmy PFLITSCH teraz dostępne w Automation24

W kategorii Obudowy dostępne są wyselekcjonowane dławnice kablowe, nakrętki i zaślepki firmy PFLITSCH. Znajdziesz tam dławnice kablowe, np. PFLITSCH blueglobe M25x1,5 - bg 225PA, nakrętki, np. PFLITSCH M20x1,5 - GMM 220/7 PA i zaślepki, np. PFLITSCH M32x1,5 - 7232/DR.

Dławnice kablowe blueglobe® dostępne są w wykonaniu z plastiku lub z niklowanego mosiądzu i charakteryzuje je stopień ochrony IP68. Oferowane rozmiary połączenia gwintowanego zaczynają się od M8, a kończą na M85.

Nie wahaj się i zamów produkty do uszczelniania i montażu kabli firmy PFLITSCH już dziś. Z nami dostaniesz te produkty szybko i w korzystnych cenach. Nadal nie możesz się zdecydować? Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania przez telefon lub czat.