Modułowy system SIRIUS

Logo Siemens

Uruchamianie, przełączanie, monitorowanie i ochrona silników i urządzeń jest prostsze dzięki systemowi modułowemu SIRIUS firmy Siemens. Prosta budowa czyni montaż w szafie sterowniczej równie prostym. W porównaniu z klasyczną konstrukcją, System Modułowy SIRIUS to najlepsza alternatywa.Szybko, prosto, SIRIUS – pełne wyposarzenie szaf sterowniczych

System Modułowy SIRIUS: Przewaga nad klasyczną konstrukcją

System Modułowy SIRIUS firmy Siemens jest idealnym rozwiązaniem oszczędzającym przestrzeń w szafach sterowniczych, ponieważ ma on przewagę nad klasyczną konstrukcją dzięki cechom takim jak:

  • Modułowa konstrukcja
  • Łatwe okablowanie i uruchomienie
  • Łatwość utrzymania i duża niezawodność
  • Wysoki poziom zabezpieczeń
  • Dostępność szerokiej gamy akcesoriów

Dzięki modułowej konstrukcji i prostym opcjom okablowania komponentów, System Modułowy SIRIUS zapewnia łatwy dobór i łączenie urządzeń. Doskonałe dopasowanie mechaniczne przyczynia się również do zwiększenia niezawodności działania i ograniczenia potrzeb konserwacji. Poprzez wyeliminowanie dużej ilości okablowania i możliwość prostej instalacji dzięki dostępnym akcesoriom dodatkowym, możliwe jest przeprowadzenie szybkiego uruchomienia.

System Modułowy SIRIUS stanowi zatem elastyczne i niezawodne rozwiązanie w stosunku do konwencjonalnych konstrukcji, dlatego jest stosowany w wielu aplikacjach przemysłowych.

Modułowy system SIRIUS w Automation24

W Automation24 dostaniesz komponenty Systemu Modułowego SIRIUS. W kategoriach: Aparatura łączeniowa, oferujemy Styczniki mocy, Przekaźniki półprzewodnikowe, Styczniki pomocnicze, Bloki styków pomocniczych, a także Termiczne przekaźniki przeciążeniowe i Elektroniczne przekaźniki przeciążeniowe. Znajdziesz u nas także: Wyłączniki silnikowe i Wyłączniki nadprądowe do układów rozruchowych wraz z dedykowanymi akcesoriami. Wszystko to w kategorii Zabezpieczenia instalacyjne. Co więcej, oferujemy Softstarty, Hybrydowe układy rozruchowe, Kompaktowe układy rozruchowe oraz Akcesoria do układów rozruchowych w kategorii Technika napędowa. Wszystkie te urządzenia posiadają dokręcane złącza dla bezpieczeństwa połączeń. Kompaktowe układy rozruchowe, np. Siemens 3RA6120-1DB32 stanowią wydajne i oszczędzające przestrzeń rozwiązanie, dzięki zaimplementowanemu monitoringowi przepięć i stycznikowi w jednym urządzeniu.

System Modułowy SIRIUS firmy Siemens jest idealnym rozwiązaniem przy budowie szaf sterowniczych, jako że oferuje on prostotę, elastyczność i szybkość realizowania połączeń. Dlatego nie trać czasu i zamów urządzenia odpowiednie dla Twoich potrzeb w niskich cenach już teraz w Automation24.