Eaton

Logo Eaton Potrzebujesz wysokiej jakości urządzeń do sterowania i sygnalizacji wraz z akcesoriami w niskich cenach? Zatem mamy coś dla Ciebie! W Automation24 dostaniesz produkty sprawdzonej marki Eaton. Tak, abyś mógł trzymać swoje urządzenia pod kontrolą!


Eaton: Know-how dla najwyższej jakości

Firma Eaton wyróżnia się innowacyjnością i ciągłym rozwijaniem zasobów know-how, dążąc w ten sposób do perfekcji w obszarach rozdziału energii i automatyki. Łączy ona wyniki najnowszych badań z doświadczeniem zdobytym przez Niemiecką firmę Moeller, która stała się częścią firmy Eaton w 2008. Produkty firmy są częścią rozwiązań automatyki w wielu renomowanych zakładach na całym świecie.

Eaton: Szeroka oferta dla wielowymiarowego sukcesu

Szeroki zakres oferowanych produktów to bez wątpienia jeden z wielu czynników składających się na sukces firmy Eaton. W ofercie firmy można znaleźć nie tylko wyłączniki krańcowe, aparaturę sterującą i sygnalizacyjną, wyłączniki tradycyjne i bezpieczeństwa, ale także układy przekaźnikowe, sterowniki i elementy rozdzielnic. Ponadto dostępne są dedykowane akcesoria takie jak odpowiednie oprogramowanie. Partnerstwo z firmami z przemysłów takich jak: motoryzacyjny, spożywczy, budownictwa okrętowego, lotniska i logistyka, pozwoliło na precyzyjne dopracowanie rozwiązań oferowanych przez firmę Eaton.

Zamów produkty firmy Eaton w sklepie internetowym Automation24

W ofercie produktowej Automation24 znajduje się wiele produktów różnego przeznaczenia tego producenta. Oferujemy różnorodne produkty z zakresu automatyki, które znajdują zastosowanie w małych i dużych aplikacjach.

W naszej ofercie znajdziesz produkty z grupy Urządzenia sterujące i sygnalizacyjne wraz z odpowiednimi akcesoriami, takimi jak np. Łącznik mocujący Eaton 216374 - M22-A lub Przycisk podwójny Eaton 216700 - M22-DDL-GR-X1/X0. Komponenty te mogą służyć jako zamienniki produktów innych producentów.

Oferujemy również szereg rozłączników ON-OFF i rozłączników głównych do ochrony systemu, jak również innowacyjne układy rozruchowe z regulacją prędkości obrotowej PowerXL DE1 z zakresuTechniki napędowej umożliwiające wygodne sterowanie silnikami elektrycznymi.

Poszukaj rozwiązań odpowiednich dla Twojej aplikacji pośród oferty produktów Eaton w Automation24. Znajdziesz u nas produkty w najlepszych cenach przy jednoczesnej gwarancji obsługi najwyższej jakości. Zamów komponenty firmy Eaton ze sklepu internetowego Automation24!