Uszczelnienia


Pierścień uszczelniający FKM (Viton) 24x2 - zgodny z FDA do przyłączy procesowych Aseptoflex Vario
Numer artykułu: 100397
18,00
w magazynie
Wysyłka w następny dzień roboczy
Lista materiałów

Pierścień uszczelniający PEEK, Zgodność z FDA do przyłączy procesowych Aseptoflex Vario
Numer artykułu: 100398
67,05
w magazynie
Wysyłka w następny dzień roboczy
Lista materiałów

Pierścień uszczelniający EPDM 24x2 - zgodny z FDA do przyłączy procesowych Aseptoflex Vario
Numer artykułu: 100399
75,60
w magazynie
Wysyłka w następny dzień roboczy
Lista materiałów
przejdź do góry strony

Wysokiej jakości uszczelnienia dla złączy procesowych

Adaptery procesowe są używane do podłączania czujników do procesu. Uszczelnienie pomiędzy złączem a czujnikiem przyjmuje zazwyczaj formę O-ring. Tylko odpowiednie uszczelnienie złącza gwarantuje niezawodną funkcjonalność bez konieczności dodatkowej ingerencji w system. Nie tylko rozmiar, ale także materiał wykonania jest ważnym aspektem doboru uszczelnienia złącza procesowego.

Materiały z których wykonuje się uszczelnienia

Uszczelnienia takie jak dedykowane do złączy procesowych Aseptoflex Vario dostępne są w wykonaniu z różnych materiałów. W zależności od przeznaczenia są to materiały takie jak:

  • EPDM
  • FKM (Viton)
  • PEEK

EPDM jest materiałem znanym z odporności na wysokie temperatury, a także na kwasy i zasady, dlatego jest to materiał najczęściej używany w przemyśle spożywczym. FKM (Viton) jest zalecany w aplikacjach, w których uszczelnienie jest narażone na kontakt z olejami, tłuszczami i smarami. PEEK jest materiałem odpornym na niemal wszystkie media, a także może być używany w szerokim zakresie temperatur.

 

W Automation24 znajdziesz uszczelnienia pasujące do sprzedawanych urządzeń

Oprócz urządzeń do automatyki przemysłowej, Automation24 oferuje również odpowiednie akcesoria, takie jak uszczelnienia w kategorii Czujniki procesowe z obszaru czujników, dzięki czemu można zagwarantować płynność procesu i odpowiednie funkcjonowanie całego systemu.

W Automation24 znajdziesz uszczelnienia do złącz procesowych w niskich cenach. Po prostu wybierz uszczelnienie odpowiednie dla potrzeb Twojej aplikacji!