Lampy maszynowe


Oświetlenie maszynowe z nowoczesną technologią LED firmy LED2WORK

Firma LED2WORK GmbH oferuje innowacyjne oświetlenie LED o białym świetle dziennym. Firma ta oferuje kompleksowe oświetlenie LED do każdego rodzaju zastosowań: maszyn i urządzeń, stołów roboczych, stacji testowych, dla dużych i małych przestrzeni.

Oświetlenie maszynowe firmy LED2WORK: wysokiej jakości, niezawodne, ekonomiczne - po prostu dobre

Innowacyjne oświetlenie maszynowe LED firmy LED2WORK oferuje następujące korzyści w stosunku do konwencjonalnych lamp:

  • Niewielkie rozmiary i różne formy
  • Oszczędność energii i wysoka wartość lumenów
  • Doskonały kolor (Ra > 80)
  • Dostępne wysokie stopnie ochrony do IP69K
  • Odporne na ciepło, wstrząsy i wibracje
  • Nie wymagają konserwacji i mają długą żywotność
  • Przyjazne dla środowiska i zdrowia

Dzięki diodom LED2WORK możliwe są oszczędności energii nawet do 60% - bez poświęceń w zakresie jasności i jakości światła. Ponadto, występuje brak wysokich kosztów utrzymania, ponieważ lampy LED są praktycznie bezobsługowe. Dodatkową korzyścią z zastosowania diod LED jest ich żywotność do 60 000 godzin. Odporność diod LED na chłodzenie, oleje i inne czynniki środowiskowe, to kolejne zalety jakie można wymienić.

Inną zaletą diod LED jest to że są one ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Dzięki rozpraszaniu przez obudowę lampy ciepła w kierunku tyłu urządzenia, nie ma ryzyka poparzeń. Nie występują także inne znane zagrożenia zdrowotne, takie jak promieniowanie podczerwone lub promieniowanie ultrafioletowe.

 

Oświetlenie maszynowe LED2WORK w portfolio produktowym Automation24

W asortymencie Automation24 znajdziesz innowacyjne lampy maszynowe firmy LED2WORK GmbH w kategorii Oświetlenie przemysłowe.

W ofercie znajdziesz oświetlenie do montażu natynkowego dla różnych zastosowań w produkcji. Lampy natynkowe oszczędzające przestrzeń LEANLED, np. LED2WORK 110814-11 - LEANLED 7W używane są z maszynami oraz urządzeniami w środowiskach o niskim stopniu zagrożenia, natomiast produkty elastyczne z linii MIDILED, np. LED2WORK 110614-01 - MIDILED 7W sprawdzają się częściej w surowych środowiskach o małej przestrzeni. Dla szczególnie trudnych i wymagających warunków produkcji nadają się wyjątkowo wytrzymałe Lampy tubowe z linii TUBELED, takie jak LED2WORK 118110-01 - TUBELED_40 II 12W POWER z odpornym na wstrząsy szkłem borokrzemowym i olejoodpornym uszczelnieniem. Do wyświetlania statusu urządzeń polecanym rozwiązaniem są światła sygnałowe takie jak LED2WORK 110890-11 - SIGNALED 8W . Mogą one być sterowane za pomocą sterowników PLC maszyny.

Ponadto, dzięki Lampom z giętym ramieniem z serii MECHALED Flood, np. LED2WORK 120112-02 - MECHALED 8,5W, istnieje możliwość zastosowania elastycznego ramienia światła do urządzeń, ale także przy ławach roboczych i stanowiskach testowych.

Zapewnij doskonałe oświetlenie w Twojej maszynie. Kup teraz innowacyjne oświetlenie LED firmy LED2WORK w najlepszych cenach w Automation24. Wszystkie oferowane produkty przechowujemy w magazynie, dlatego dostawa jest szybka i łatwa. Sprawdź to już teraz!