Raychem RPG

Raychem RPG Logo Szukasz solidnej ochrony dla swojego sprzętu? Mamy solidne i odporne na uderzenia obudowy z aluminium i stali nierdzewnej w różnych wymiarach, które będą odpowiednie dla Ciebie. Kupisz je w atrakcyjnej cenie w Automation24.


Poznaj firmę Raychem RPG

Została założona w 1989 roku jako spółka Joint Venture zawiązana między firmą TE Connectivity z U.S.A oraz firmą RPG Enterprises z Indii. Firma Raychem RPG jest międzynarodową spółką zależną od grupy RPG z siedzibą w Bombaju.

Firma koncentruje się na obszarach takich jak:

  • Paliwa kopalne
  • Energetyka
  • Transformatory
  • Systemy solarne i zarządzania energią
  • Rozwiązania w zakresie zarządzania okablowaniem
  • Rozwiązania ochronne dla elementów elektrycznych

Centrum Innowacji Raychem: ciągłe dążenie do oferowania jak najlepszych produktów

Produkty Raychem RPG charakteryzują się wysoką jakością. Aby to zapewnić, w 2013 r. utworzono dział badań i rozwoju - Centrum Innowacji Raychem (Raychem Innovation Center RIC). W RIC zespół naukowców i starszych inżynierów stale pracuje nad ulepszaniem produktów i innowacjami, aby sprostać wysokim i ciągle zmieniającym się wymaganiom klientów.

Produkty Raychem RPG w Automation24 - wysoka jakość w niskich cenach

Oprócz produkcji np. rozwiązań energooszczędnych, transformatorów, produktów dla przemysłu naftowego, producent ten od wielu lat specjalizuje się w produkcji komponentów elektrycznych i elektronicznych. Obejmuje to również odpowiednie rozwiązania do ochrony, takie jak obudowy.

W Automation24 znajdziesz solidne obudowy aluminiowe i szczególnie odporne na uderzenia obudowy ze stali nierdzewnej firmy Raychem RPG w niskich cenach w kategorii Obudowy/szafy sterownicze. Aby móc zaoferować Ci obudowę odpowiednią do Twoich potrzeb, dostępne są różne rozmiary.

Zamów już dziś obudowy Raychem RPG w najlepszych cenach, aby chronić swoje komponenty elektryczne i elektroniczne przed surowym środowiskiem przemysłowym! W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt pod numerem (22) 430 96 96 lub 00 800 24 2011 24 (bezpłatny), poprzez czat na żywo w zakładce po prawej stronie ekranu lub e-mail info@automation24.pl.