ELEKTRO-PLAST

ELEKTRO-PLAST LogoSzukasz wysokiej jakości zabezpieczeń do swoich urządzeń teletechnicznych? Obudowy ELEKTRO-PLAST z pewnością spełnią Twoje wymagania!


Czym zajmuje się firma ELEKTRO-PLAST?

ELEKTRO-PLAST Nasielsk jest jednym z największych polskich producentów rozwiązań w sektorze osprzętu elektroinstalacyjnego.

Od momentu powstania firmy w 1983 roku, produkty te cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale również w Europie i znajdują zastosowanie w przemyśle, w budynkach użyteczności publicznej oraz w domach.

Co wyróżnia produkty firmy ELEKTRO-PLAST?

Firma ELEKTRO-PLAST wytwarza jakościowe produkty z tworzywa sztucznego, które charakteryzują:

  • wysoka jakość
  • innowacje
  • atrakcyjny design
  • certyfikaty (System zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015)

Producent ten stale pracuje nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami, aby pozostać konkurencyjnym i przygotowanym na przyszłość.

Wysokiej jakości obudowy ELEKTRO-PLAST w Automation24 z natychmiastową wysyłką

W Automation24 oferujemy szeroki wybór obudów do komponentów modułowych z serii HERMETICA RN w kategorii obudowy/szafy sterownicze w korzystnych cenach.

Są to rozdzielnice natynkowe o stopniu ochrony IP65 wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które służą do montażu urządzeń z zakresu automatyki oraz zabezpieczeń na szynach montażowych DIN.

Transparentne drzwiczki są szczególnie praktyczne, na przykład do łatwego odczytu wartości procesowych na modułach Siemens LOGO!

Dzięki przetłoczeniom metrycznym z boku obudowy możliwe jest proste i elastyczne okablowanie. Małe rozdzielnice ELEKTRO-PLAST oferują 1- lub 2-rzędową przestrzeń montażową i są dostępne w różnych rozmiarach.

Odpowiednie Akcesoria do obudów i szaf lub Dławnice kablowe/Systemy przepustów kablowych znajdziesz również w naszym sklepie internetowym.

Zamów teraz wysokiej jakości rozdzielnice firmy ELEKTRO-PLAST i chroń swoje komponenty przed wpływem czynników środowiskowych. Wszystkie produkty dostępne są w magazynie i mogą być dostarczone w ciągu 24/48 godzin.

Więcej o firmie ELEKTRO-PLAST dowiesz się tutaj: https://elektro-plast.com.pl/.