PATLITE

PATLITE Logo Szukasz rozwiązania, które pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo i dostępność Twoich maszyn i systemów? Do wizualnej sygnalizacji zmian stanu polecamy lampy sygnalizacyjne o długiej żywotności od znanego na całym świecie producenta – firmy PATLITE. Zamów teraz w najlepszej cenie w Automation24!


Krótkie przedstawienie firmy Patlite

Od momentu powstania w 1947 roku firma PATLITE jest jednym z wiodących światowych producentów lamp sygnałowych, kolumn sygnalizacyjnych i sygnalizatorów akustycznych. Dzięki swoim produktom firma ta wnosi znaczący wkład w bezpieczeństwo w miejscach pracy i w sektorze publicznym, ponieważ są one potrzebne nie tylko w codziennym użytkowaniu urządzań, ale także do celów sygnalizacji stanu i konserwacji.

Portfolio produktów firmy PATLITE jest stale rozwijane przez doświadczonych inżynierów i dostosowywane do wymagań klientów. W wyniku tego powstają innowacyjne produkty wysokiej jakości.

Typowe obszary zastosowań produktów PATLITE

Portfolio PATLITE znajduje zastosowanie m.in. w następujących dziedzinach:

  • Budowa maszyn
  • Budowa instalacji przemysłowych
  • Instalacje napędowe

Duży wybór produktów PATLITE dostępny z magazynu Automation24

Wśród urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych, istotną rolę odgrywają kolumny sygnalizacyjne i urządzenia sygnalizacyjne i dlatego nie brakuje ich w ofercie Automation24.

Oferujemy oszczędzające miejsce kompaktowe lampy sygnałowe PATLITE z niebieskimi, żółtymi, zielonymi, czerwonymi, przezroczystymi lub wielokolorowymi diodami LED do niezawodnej sygnalizacji stanu maszyn i urządzeń. Nie musisz więc rezygnować z bezpieczeństwa pracy nawet przy ograniczonej przestrzeni na montaż.

Ponadto znajdziesz u nas kolumny sygnalizacyjne ze światłem ciągłym, przerywanym i brzęczykiem lub tylko ze światłem ciągłym do montażu bezpośredniego i na maszcie firmy PATLITE. Do wyboru mamy modele z białymi lub szarymi podstawami i różne kolory modułów sygnalizacyjnych: czerwony/żółty/zielony, tylko czerwony/zielony, a także wielokolorowe. Dzięki kolumnom sygnalizacyjnym PATLITE z jasnymi modułami świetlnymi można sygnalizować stan maszyn nawet na duże odległości.

Jeżeli zależy Ci na maksymalnej elastyczności, w Automation24 oferujemy Ci konfigurowalne kolumny sygnalizacyjne firmy ifm electronic.

Chcesz być informowany o stanie swoich maszyn w szybki i odpowiedni sposób? Wybierz wysokiej jakości produkty PATLITE. Już teraz zamów wybrane przez siebie artykuły w najlepszych cenach i zwiększ bezpieczeństwo wprowadź dodatkową kontrolę stanu swoich maszyn i urządzeń.