ProComSol Ltd

ProComSol Potrzebujesz produktów HART® najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach? Takiej właśnie oferuje firma ProComSol! Dzięki doświadczeniu tego producenta, konfiguracja urządzeń fieldbus to czysta przyjemność.


Czym zajmuje się firma ProComSol?

ProComSol z siedzibą w Lakewood w stanie Ohio to wiodący producent produktów do komunikacji HART®.

Ten innowacyjny producent w 2005 r. wprowadził na rynek, pierwszy modem Bluetooth HART®, umożliwiając w ten sposób użytkownikom urządzeń HART® po raz pierwszy skorzystanie z funkcji bezprzewodowych.

W roku 2006 firma ProComSol zaproponowała innowacyjne oprogramowanie komunikacyjne DevCom2000 i zaoferowała pierwsze produkty oparte na technologii SDC-625.

Firma ProComSol zasłynęła także aplikacją komunikacyjną DevComDroid Smart na androida i DevCom.iOS Smart Communicator App na IOS i jako pierwszy producent zaoferowała technologię aplikacji do opartej na DD komunikacji HART®.

Firma ProComSol wciąż poszukuje innowacji i nadal konsekwentnie pracuje nad wybiegającymi w przyszłość rozwiązaniami HART® do efektywnego łączenia, konfiguracji i dokumentacji komunikacji sieciowej.

Gdzie stosuje się rozwiązania ProComSol HART® i jakie oferują one zalety?

Tam gdzie trzeba wykorzystywać i przetwarzać dane na poziomie fieldbus, tam sprawdzają się komponenty systemowe oparte na HART®.

Produkty ProComSol zapewniają szeroki wybór narzędzi do komunikacji HART®. Wyprubuj te urządzenia i skorzystaj z:

  • wygodnej bezprzewodowej komunikacji z urządzeniami polowymi/li>
  • wygodnych, sprawdzonych i przyszłościowych produktów
  • dopracowanych rozwiązań dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta
  • do 75 % tańszych rozwiązań w porównaniu z produktami konkurencji

Jakie produkty HART® firmy ProComSol Ltd znajdziesz w Automation24?

W kategorii Aparatura procesowa w Automation24 znajdzieszszereg modemów HART® w wytrzymałych obudowach ABS/gumowych oraz dodatkowe interfejsy Bluetooth lub USB. Dostępne są rozwiązania kompatybilne z urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym IOS, android lub Windows. Modemy te idealnie nadają się do wygodnego i niezawodnego konfigurowania lub monitorowania Twoich urządzeń HART®.

Dzięki dostępnemu oprogramowaniu komunikacyjnemu DevCom 2000 do Windows-, DevComIOS do IOS i DevComDroid do systemu operacyjnego android uzyskasz dostęp zdalny do funkcji urządzenia fieldbus.

Zamów już dziś produkty ProComSol i ciesz się zaletami elastycznych rozwiązań opartych na komunikacji HART® doświadczonego producenta. Zamówienia pakujemy i wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.