Narzędzia


Narzędzia - niezbędne w warunkach przemysłowych

Od czasów epoki kamienia narzędzia czynią łatwiejszymi różne czynności życia codziennego.

Narzędzia w sektorach przemysłowych są szczególnie narażane na testy wytrzymałości i trwałości. Są one stale używane, na przykład do cięcia kabli, wkręcania śrub lub do zaciskania elementów.
Tym bardziej ważne jest, aby narzędzia te wytrzymały ekstremalne naprężenia i miały wysoką jakość i długą żywotność.

Narzędzia robocze Weidmüller - Doskonała ergonomia, doskonała funkcjonalność, doskonałe rezultaty

Weidmüller to producent, który od ponad 30 lat z powodzeniem opracowuje i produkuje narzędzia robocze, które spełniają wysokie wymagania we wszystkich dziedzinach przemysłu.

Narzędzia robocze są stosowane w następujących obszarach przemysłu:

  • Technologie transportowe,
  • Przemysł motoryzacyjny,
  • Przemysł budowlany,
  • Budowa maszyn,
  • Przemysł energetyczny,
  • Energia odnawialna.

Narzędzia robocze firmy Weidmüller odznaczają się gwarancją stałej jakości i funkcjonalności nawet po długim stosowaniu. Ponadto, dzięki dobrze przemyślanej ergonomii i funkcjonalności, umożliwiają wydajną pracę bez zmęczenia. Gwarantuje to najlepsze rezultaty.

Wysoka jakość produktu jest zapewniona przez "Certyfikat narzędziowy" - specjalną procedurę testu technicznego.

 

Narzędzia robocze do zoptymalizowania procesów w najlepszych cenach w firmie Automation24

W Automation24 znajdziesz narzędzia firmy Weidmüller w najlepszych cenach. Możesz więc kupić kombinerki, a także obcinaki do kabli i ściągacze izolacji. Po ściągnięciu izolacji, przydatne mogą być zaciskarki do przymocowania, np. końcówek kablowych. Używając odpowiednich wkrętaków możliwe jest nieskomplikowane zamocowanie obciętych przewodów w miejscach połączenia.

Ponadto, w ofercie Automation24 posiadamy Narzędzia uniwersalne, które można wykorzystać do bezpiecznego otwierania szaf sterowniczych zawierających elementy pod napięciem. Wreszcie, testery napięcia mogą być używane do bezpiecznego i niezawodnego pomiaru napięcia.

Zoptymalizuj działanie poprzez wzrost produktywności dzięki użyciu narzędzi roboczych Weidmüller. Wszystkie produkty są dostępne w magazynie w najlepszych cenach - zamów teraz!