Eickmann Elektronik

Eickmann Elektronik Logo Szukasz niezawodnych produktów do detekcji obiektów lub wysokiej jakości energooszczędnych lamp? Zapoznaj się z producentem widełkowych barier świetlnych i lamp natynkowych – firmą Eickmann. Posiada ona wieloletnie doświadczenie i oferuje produkty doskonałej jakości produkowane w Niemczech. Możesz je dostać prosto z magazynu Automation24 w najlepszych cenach.


Czym zajmuje się firma Eickmann Elektronik GmbH & Co. KG?

Eickmann Elektronik to firma z miasta Iserlohn, założona w 2005 roku, która produkuje wysokiej jakości i innowacyjne produkty do automatyki przemysłowej.

W jakich produktach specjalizuje się firma Eickmann?

Obszary specjalizacji tego producenta obejmują w szczególności czujniki fotoelektryczne, które są wykorzystywane m.in. w następujących obszarach:

  • Wykrywanie konturów elementów
  • Wykrywanie części w automatycznych podajnikach
  • Wykrywanie krawędzi
  • Monitorowanie ruchu

Bariery świetlne Eickmann Elektronik Niemieckiej produkcji w Automation24

W Automation24 znajdziesz wysokiej jakości czujniki Eickmann Electronic Niemieckiej produkcji. Wśród czujników położenia znajdziesz solidne widełkowe i ramkowe bariery świetlne tego producenta, które mają przewagę nad konwencjonalnymi barierami świetlnymi wykonanymi z tworzywa sztucznego i potrafią wykrywać nawet małe obiekty.

Ponadto firma oferuje kompaktowe i płaskie lampy natynkowe, które gwarantują doskonałą widoczność nawet przy niewielkiej przestrzeni montażowej.

Seria MBC przeznaczona jest dodatkowo do praktycznego wyświetlania stanu systemu z ciągłym lub migającym światłem w kolorze czerwonym, zielonym i żółtym. W tym celu należy połączyć lampę z elementem systemu sterowania. W ten sposób zawsze będziesz na bieżąco, na przykład posiadając informację, czy Twoje maszyny pracują normalnie (zielony) lub czy wystąpiła usterka (czerwony).

Dzięki Eickmann Elektronik zapewnisz precyzyjne wykrywanie obiektów dzięki barierom świetlnym i doskonałą widoczność dzięki oświetleniu natynkowemu. Zamów już dziś w Automation24, a wyślemy Twój towar w ciągu 24/48 godzin.