LED2WORK

Led2Work Logo Szukasz produktów, które zapewnią dobre warunki oświetleniowe w Twoim miejscu pracy? Mamy dla Ciebie idealne produkty z zakresu oświetlenia przemysłowego od LED2WORK! Urządzenia te są wytwarzane w Niemczech w oparciu o zaawansowaną technologię LED.


LED2WORK- Specjaliści od oświetlenia w przemyśle

Firma LED2WORK GmbH została założona w Pforzheim, w Niemczech w roku 2007. Zajmuje się ona produkcją i opracowywaniem wysoko wydajnych urządzeń do oświetlenia w różnych warunkach przemysłowych. Produkty te używane są w maszynach oraz na warsztatach i zagwarantują odpowiednie, niezawodne oświetlenie.

LED2WORK produkowane w Niemczech

Produkcja wszystkich lamp prowadzona jest w fabryce firmy LED2WORK w Niemczech, bądź u zaufanych partnerów. W procesie produkcyjnym znaczącą rolę odgrywają zaawansowane komponenty LED produkowane przez Seul Semiconductor (SSC), które wraz z pozostałymi komponentami wyprodukowanymi w Niemczech tworzą niezawodne urządzenia. Obudowy lamp dostarczane są przez Baden-Württemberg.

Biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby i uwagi klientów, firma LED2WORK GmbH stale doskonali swoje produkty zapewniając najwyższej jakości produkty, które są gwarancją zadowolenia klientów.

Oświetlenie LED2WORK GmbH jest dostępne w Automation24

W asortymencie Automation24 znajdziesz oświetlenie maszynowe firmy LED2WORK w kategorii Oświetlenie przemysłowe, zawsze w najlepszych cenach! W ofercie posiadamy oświetlenie do montażu napowierzchniowego, np. LED2WORK 111510-01 - TUBELED 40 12W, lampy sygnalizacyjne, np. LED2WORK 110890-01 - SIGNALED 4W i lampy z giętym ramieniem, np. LED2WORK 120112-02 - MECHALED 8.5W [M2017]. Wszystkie urządzenia LED2WORK spełniają wymagania norm DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001 i DIN EN ISO 50001.

Nie czekaj i zamów odpowiednie oświetlenie LED od LED2WORK do swoich maszyn i warsztatu! W Automation24 z całą pewnością znajdziesz produkty odpowiednie dla siebie - zawsze w najlepszych cenach i z szybką dostawą! W razie jakichkolwiek pytań, możesz się z nami skontaktować przez formularz na stronie, e-mail, telefon lub czat. Więcej informacji na stronie kontakt.