Helmholz

Helmholz Karty pamięci dla Simatic S7-1200 / 1500, złącza PROFINET oraz zarządzalne switche profinet do wydajnej transmisji danych pomiędzy maszynami. Te wszystkie grupy produktów oferuje firma Helmholz, która gwarantuje najwyższą jakość "Made in Germany". Zamów teraz w najlepszych cenach w Automation24.


Helmholz GmbH & Co. KG

Helmholz Karty pamięci dla Simatic S7-1200/1500, złącza PROFINET oraz zarządzalne switche profinet do wydajnej transmisji danych pomiędzy maszynami. Te wszystkie grupy produktów oferuje firma Helmholz, która gwarantuje najwyższą jakość "Made in Germany". Zamów teraz w najlepszych cenach w Automation24.


Czym zajmuje się firma Helmholz?

Firma Helmholz GmbH & Co. KG jest uznawana za międzynarodowego eksperta w dziedzinie sieci przemysłowych i PROFINET.

Historia firmy sięga 1988 roku. W biurze inżynierskim zajmującym się oprogramowaniem i uruchamianiem instalacji w Erlangen-Dechsendorf, Manfred Helmholz i jego dwaj pracownicy realizowali ideę optymalizacji zadań automatyzacji poprzez mądre i jednocześnie proste rozwiązania systemowe.

Systemy Helmholz - każdy etap produkcji realizowany w Niemczech

Tematy Big Data i Przemysłu 4.0 są siłą napędową firmy. Rezultat: Helmholz opracowuje coraz bardziej wydajne, nowoczesne i dostosowane do potrzeb rynku produkty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie aplikacji w przemyśle.

Wszystkie trzy kolejne etapy procesu produkcyjnego odbywają się w Niemczech:

  • Rozwój
  • Produkcja
  • Sprawdzenie jakości

Firma od 1999 roku posiada certyfikat DIN ISO 9001:2015 i gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów jakościowych oraz obowiązujących dyrektyw UE. Systemy Helmholz dają gwarancję jakości made in Germany!

Produkty Helmholz są teraz dostępne w magazynie Automation24 w najlepszych cenach

W Automation24 w kategorii PROFINET w sekcji Sieci przemysłowe i komunikacja znajdziesz praktyczne złącza i dwa kompaktowe switche firmy Helmholz, które oferują doskonały stosunek ceny do jakości.

Dzięki złączom PROFINET RJ45 180° i 190° z technologią szybkozłączy EasyConnect® unikniesz błędów przy podłączaniu.

Dzięki dwóm lekkim, ale wytrzymałym zarządzanym switchom PROFINET łatwo i szybko podłączysz do 8 urządzeń Ethernet z prędkością 10 lub 100 Mb/s.

Dodatkowo w kategorii Systemy sterowania znajdziesz u nas karty pamięci Helmholz i inne niedrogie akcesoria dla SIMATIC S7-1200 lub S7-1500 firmy Siemens.

Chcesz zoptymalizować swoje komunikację przemysłową, a dodatkowo zależy Ci, aby rozwiązania te były przygotowane na przyszłość? Już dziś postaw na systemy Helmholz. Zamów wybrane produkty w Automation24 już teraz i przekonaj się sam o ich jakości! Twoje zamówienie zostanie dostarczone w ciągu 24/48 godzin.