Datalogic

Logo DatalogicProdukty firmy Datalogic charakteryzują się najwyższą jakością. Sprawdź sam: w naszym asortymencie znajdziesz wyselekcjonowane czujniki fotoelektryczne w najlepszych cenach.


Datalogic - Innowacje receptą na sukces

Datalogic jest włoską firmą z siedzibą w Bolonii, która powstała w roku 1972 i jest światowym liderem w systemach automatycznego magazynowania danych, a także w obszarze automatyki. Na samym początku działalności firma skupiała się na produkcji czujników optycznych. W 1974 roku otwarto pierwsze biuro w Niemczech, a zaraz potem w Japonii i Ameryce. Pod koniec lat 70-tych, siedziby firmy Datalogic istniały w niemal całej Europie, a w latach 80-tych biura firmy Datalogic istniały już na całym świecie.

Datalogic - Wysoka jakość oznacza zadowolenie klientów

Podejście biznesowe realizowane przez firmę opiera się na zasadzie oferowania najwyższej jakości produktów, które będą źródłem zadowolenia klientów, przy jednoczesnym wspieraniu działań na rzecz środowiska. Firma Datalogic stale udoskonala swoje produkty w celu utrzymania najwyższych standardów i w odpowiedzi na potrzeby klientów. Firma ta kładzie duży nacisk na rozwijanie bezpiecznych dla środowiska metod produkcji, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu ISO 14001. Wszystkie produkty firmy Datalogic podlegają certyfikacji ISO 9001, który gwarantuje najwyższą jakoś produktów.

Datalogic w Automation24

W sklepie internetowym Automation24 w kategorii Czujniki położenia znajdziesz czujnik refleksyjny 951451530 - S300-PA-1-B06-RX firmy Datalogic w najlepszej cenie.

Sprawdź produkty najlepszej jakości firmy Datalogic, które zapewnią dokładne pozycjonowanie w Twoim procesie. Skorzystaj już teraz i odbierz swoje zamówienie nawet w 24 godziny!

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym przez e-mail, telefon lub czat.