TiTEC

Logo TiTEC Nie lubisz kompromisów w rozwiązaniach technologicznych? Nie chcemy, abyś musiał to robić, dlatego oferujemy Ci wysokiej jakości produkty firmy TiTEC do niezawodnych pomiarów temperatury, ciśnienia i wilgotności!


Czym zajmuje się firma TiTEC?

Firma TiTEC z siedzibą w Bräunlingen i Donaueschingen została założona w 2003 roku.

Jak wskazuje pełna nazwa firmy - "TiTEC Temperaturmesstechnik", specjalizuje się ona w przyrządach do pomiaru temperatury. Portfolio tej firmy obejmuje jednak również wysokiej jakości przyrządy pomiarowe do pomiaru ciśnienia, wilgotności, przepływu, ruchu, gazu mieszanego i światła.

Wszystkie produkty pochodzą z bardzo nowoczesnej, własnej produkcji tej firmy. Wysoki standard jakości utrzymywany jest dzięki 100 procentowej kontroli końcowej.

TiTEC jest firmą działającą na arenie międzynarodowej i zyskała sobie sławę w dziedzinie techniki pomiarowej i technologii czujników.

Produkty TiTEC do stosowania w różnych gałęziach przemysłu

Produkty TiTEC są stosowane w wielu sektorach przemysłu do pomiaru wartości procesowych, np:

  • Automatyzacja budynków
  • Przemysł spożywczy
  • Energetyka
  • Inżynieria ruchu drogowego
  • Budowa instalacji

Zamów produkty firmy TiTEC w Automation24 już teraz

W Automation24 oferujemy Ci szeroką gamę produktów firmy TiTEC Temperaturmesstechnik GmbH w kategorii Czujniki procesowe.

Z portfolio tego producenta oferujemy czujniki różnicy ciśnień do pomiaru nadciśnienia, podciśnienia i różnicy ciśnień w różnych zakresach pomiarowych.

Ponadto w naszej ofercie Czujniki znajdują się również czujniki wilgotności firmy TiTEC GmbH w kategorii do pomiaru wilgotności w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Znajdziesz u nas również termometry rezystancyjne: Czujniki temperatury TITEC dostępne są w wersjach Pt100 i Pt1000 do pomiaru temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych oraz do zastosowań zewnętrznych. Ponadto w Automation24 oferuje Ci osłony termometryczne tego producenta w różnych długościach, pasujące do oferowanych przez nas termometrów rezystancyjnych.

W naszej ofercie dostępne są także wysokiej jakości czujniki temperatury firmy TiTEC do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Zaufaj najwyższej jakości i zamów produkty firmy TiTEC GmbH z dziedziny techniki pomiarowej w najlepszych cenach! Dostępne artykuły dostarczamy w ciągu 24/48 godzin bezpośrednio z naszego własnego magazynu.