TERZ Industrial Electronics GmbH

TERZ Industrial Electronics Logo Szukasz niezawodnych rozwiązań do połączenia urządzeń w sieć? Bezpieczną i wydajną transmisję danych zapewniają wydajne Niezarządzalne Switche Fast Ethernet firmy TERZ. Produkty te dostępne są w niskich cenach prosto z magazynu Automation24.


TERZ Industrial Electronics GmbH

TERZ Industrial Electronics GmbH to młoda niemiecka firma z siedzibą w Bissendorf, która została założona w 2017 roku i specjalizuje się w produkcji komponentów sieciowych oraz rozwiązań do przechowywania danych dla przemysłu. Swoje portfolio firma TERZ koncentruje w szczególności na produkcji Niezarządzalnych Switchów Ethernet. Wszystkie produkty są produkowane w Niemczech i spełniają wymagania certyfikatów dla aplikacji przemysłowych.

Niezarządzalne Switche Fast Ethernet firmy TERZ: Wydajne i niezawodne

Niezarządzane Switche Ethernet firmy TERZ charakteryzują się kompaktową konstrukcją, która pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni i jednocześnie solidnym wykonaniem. Nawet w trudnych warunkach elektromagnetycznych, mechanicznych i klimatycznych zawsze zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dzięki swojej niezawodności Switche TERZ są stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:
  • Inżynieria transportu
  • Inżynieria lotnictwa
  • Robotyka i automatyka przemysłowa
  • Mobilne maszyny robocze

Dzięki standardowi Ethernetu Przemysłowego (ang. Industrial Ethernet) switche pozwalają na tworzenie wszechstronnych sieci, które w swojej strukturze mają kompatybilne urządzenia różnego przeznaczenia. Ponadto możliwa jest implementacja sieci bezprzewodowej, co pozwala na monitorowanie, kontrolowanie i elastyczny dostęp do urządzeń. Dodatkowe koszty materiałów na kable i zasilacze oraz długie czasy przestoju związane z niewykrytymi awariami urządzeń to już przeszłość. W ten sposób zwiększysz także wydajność procesów w swojej firmie.

Produkty firmy TERZ dostępne są w Automation24 w najlepszych cenach, prosto z naszego magazynu

Produkty firmy TERZ Industrial Electronics GmbH odpowiadają na wyzwania jakie stawia idea Przemysłu 4.0.

Niezarządzalne Switche Fast Ethernet firmy TERZ z kategorii Sieci przemysłowe i komunikacja gwarantują wysoką jakość “made in Germany“ dla wysokich wymagań do zastosowań w przemyśle. W ofercie posiadamy switche IP30 o bardzo cienkiej kontrukcji z serii NITE-RS, płaskie switche IP30 z serii NITE-RF oraz ultra-kompaktowe, odporne na drgania i wstrząsy switche IP40 z serii NITE-XK. Ponadto switche M12 IP65/IP67 to najbardziej kompaktowe switche na świecie, które dzięki metalowej obudowie są szczególnie odporne i mogą być używane na obiekcie poza szafą sterowniczą.

Dzięki zaawansowanym Niezarządzanym Switchom Ethernet firmy TERZ, możliwe jest zaimpolementowanie komunikacji pomiędzy maszynami. W ten sposób oszczędzisz czas i pieniądze oraz przyczyniasz się do rozwoju procesów biznesowych w firmie. Zamów teraz w doskonałym stosunku ceny do jakości w Automation24!