FIBOX

Logo FIBOX Szukasz wysokiej jakości obudów przemysłowych? W Automation24 z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie znajdują się plastikowe i metalowe szafy wraz z pasującymi akcesoriami firmy FIBOX w najlepszych cenach! Zadbaj o ochronę swoich komponentów elektrycznych i elektronicznych już dziś!


FIBOX – fiński ekspert ds. obudów

Firma FIBOX została założona w roku 1991. Przedtem była ona oddziałem firmy Fiskars, jednej z najstarszych fińskich firm, założonej w 1649 roku i od początku lat 60' produkowała artykuły z tworzyw sztucznych. Korzystając z doświadczenia firma wyprodukowała obudowy przemysłowe FIBOX, których odporność na uderzenia była wyjątkowo imponująca.

Od początku lat 90-tych firma Fibox rozwija się jako prywatny producent obudów sprzedający swoje wyroby na całym świecie. Firma posiada biura w ponad dziesięciu krajach i prowadzi sześć zakładów produkcyjnych. Obudowy FIBOX są produkowane w Finlandii i Korei Południowej.

FIBOX - Jakość i zorientowanie na klienta receptą na sukces

W firmie FIBOX uważa się, że optymalna jakość produktu może być zagwarantowana tylko wtedy, gdy zagwarantowana jest jakość procesu produkcyjnego. Dlatego FIBOX przywiązuje dużą wagę do rozwoju nowych technologii narzędziowych, dzięki którym procesy produkcyjne można znacznie skrócić i zoptymalizować. Sprzyja to wytwarzaniu coraz lepszych produktów o wyższym stopniu ochrony. W ten sposób opracowano produkty z serii MNX, ponieważ po raz pierwszy w procesie formowania wtryskowego można było wytwarzać obudowy i uszczelnienia.

Rozwój portfolio produktów nie opiera się tylko o innowacje technologiczne, ale także o słuchanie potrzeb klientów firmy. Firma Fibox kładzie duży nacisk na podejmowanie decyzji w oparciu o powstające potrzeby klientów, co znacznie przyczynia się do sukcesu firmy.

Produkty firmy FIBOX w Automation24

W Automation24 dostępne są najlepsze produkty firmy FIBOX w najlepszych cenach, które można znaleźć w kategorii Obudowy / Szafy sterownicze. Do ochrony Twoich komponentów elektrycznych i elektronicznych Automation24 oferuje różne warianty obudów dla wielu, czasami ekstremalnych, obszarów zastosowań.

Znajdziesz u nas zarówno solidne obudowy przemysłowe, takie jak obudowy z ABS i obudowy z poliwęglanu, jak i kompaktowe, oszczędzające miejsce i lekkie poliwęglanowe naścienne szafy sterownicze. W ofercie posiadamy również kompatybilne akcesoria do obudów!

Niezależnie od tego, jaki wariant obudowy przemysłowej wybierzesz, obudowy FIBOX przekonują niezwykłą jakością produktu. Będziesz zadowolony z tych produktów!

Zamów już dziś i chroń swoje komponenty z FIBOX! Produkty dostarczamy w 24/48 godzin! W przypadku pytań na temat produktów firmy FIBOX lub innych producentów, zespół Automation24 służy pomocą.

Automation24 oferujemy Ci najlepsze produkty firmy FIBOX w najniższych cenach wraz z kompetentnym doradztwem.