WIKA

Logo Wika Szukasz produktów, które pozwolą Ci na niezawodny pomiar w różnych mediach? Pozwolą Ci na to manometry, czujniki ciśnienia i sondy zanurzeniowe firmy WIKA, które dostaniesz w atrakcyjnych cenach w Automation24.


WIKA Alexander Wiegand: Specjaliści w technologii pomiarów

Firma WIKA powstała w 1946 roku, a więc ma ponad 70 letnią historię. Dziś firma WIKA prowadzona jest przez Alexandra Wieganda - wnuka założyciela firmy o tym samym imieniu. Specjalizuje się ona w technologii pomiarów i działa na całym świecie, wiodąc prym szczególnie w zakresie pomiarów temperatury i ciśnienia. Kompleksowe rozwiązania opracowywane są na podstawie indywidualnych komponentów, które są specjalnie dopasowane do wymagań klienta. Wiedza z dziedziny inżynierii i doskonała obsługa gwarantują sukces firmy. Jej siedziba znajduje się w Klingenberg/Main w Niemczech.

Aplikacje dla produktów WIKA

Technologie pomiarów firmy WIKA używane są w różnych dziedzinach przemysłu takich jak energetyka, przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, a także budowa maszyn, technologie kalibracyjne i przemysł motoryzacyjny. Firma ta wytwarza produkty do pomiarów opierające swoje działanie o układy elektroniczne, mechatroniczne i mechaniczne. Ponadto w jej ofercie znajdują się dedykowane akcesoria.

Produkty firmy WIKA w Automation24

W Automation24 - firmie zajmującej się sprzedażą internetową automatyki, posiadamy w naszym kompletnym portfolio produkty firmy WIKA. Głównie są to manometry, dostępne w wersji dla mediów gazowych lub ciekłych, np. różne modele serii WIKA 111.10. Działają one w oparciu o technologię rurki Bourdona, dzięki czemu są ekonomiczne i niezawodne, co jest niezwykle ważne w automatyce.

Nie czekaj i wybierz odpowiednie dla siebie urządzenia do pomiaru w Automation24. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie, e-mail, czat lub telefon jeśli masz pytania na temat produktów, bądź zamówień. Produkty WIKA w korzystnych cenach znajdziesz w Automation24.