WAGO

Logo Wago LogChcesz zadbać o bezpieczeństwo Twojej aplikacji i zminimalizować ryzyko przerwania połączeń, zwarć i porażeń prądem? Zatem nasza oferta zacisków przyłączeniowych firmy Wago specjalizującej się w tej dziedzinie, jest przeznaczona dla Ciebie.


WAGO - zawsze po bezpiecznej stronie

Firma rodzinna WAGO powstała w 1961 roku w Minden (Nadrenia Północna-Westfalia), a obecnie posiada magazyn centralny w Spondershausen i jest ulokowana w wielu innych miejscach na świecie przekonując użytkowników doskonałymi produktami do automatyki i realizowania połączeń. Firma WAGO stale wyznacza nowe standardy udoskonalając swoje produkty i wprowadzając innowacyjne rozwiązania, wyróżniając się nie tylko jakością, ale także naciskiem jaki kładzie na bezpieczeństwo. Firmę tą cechują kreatywność i wytrwałość w dążeniudo opracowania produktu, które są niezbędne do równie innowacyjnego rozwoju w przyszłości.

Firma WAGO jest przykładem na to, że przedsiębiorstwo produkcyjne może dbać o najwyższe standardy ochrony środowiska. Do produkcji swoich wyrobów WAGO używa energii geotermalnej, wody deszczowej i systemów odzyskiwania ciepła. Firma WAGO stawia w swoich działaniach na długoterminowy zrównoważony rozwój.

WAGO - niezawodne połączenia

Sukces firmy mówi sam za siebie. Firma WAGO jest szczególnie znana ze swoich złączy wtykowych w skrzynkach przyłączeniowych, opracowanych w 1947 roku i pozwalających na szybkie i nieskomplikowane podłączanie pojedynczych przewodów. W roku 1977, firma opracowała kolejne innowacyjne rozwiązanie - zaciski typu cage clamp. Złącze typu cage clamp jest doskonałą alternatywą dla połączenia śrubowego, ograniczającym ryzyko luźnego połączenia, zwarć i porażeń prądem. Obecnie istnieje wiele rodzajów zacisków typu cage clamp, które są stale udoskonalane do różnych zastosowań.

Firma WAGO wypracowała mocną pozycję na rynku, a jej produkty stanowią nieodłączny element pracy wielu firm integratorskich.

WAGO w Automation24

Automation24 oferuje różnorodne produkty z zakresu automatyki w korzystnych cenach. Na przykład Złącza zaciskowe do różnych typów przewodów z kategorii Technika łączeniowa firmy WAGO, światowego lidera rozwiązań do realizowania połączeń. W naszym sklepie znajdziesz produkty do realizowania połączeń 2, 3 i 5-przewodowych.

Dodatkowo w ofercie posiadamy również konwertery sygnału WAGO oraz przetworniki separacyjne ze wzmocnieniem w kategorii Technika regulacyjna i pomiarowa. Zapewniają one niezawodną i bezbłędną transmisję sygnałów.

Wszystkie produkty firmy WAGO spełniają wymagania norm DIN ISO 9001, ISO 14001 i IRIS.

Znajdź produkty WAGO odpowiednie dla swoich zastosowań. W Automation24 dostaniesz komponenty automatyki w najniższych cenach.