IXON

IXON Logo Jeśli szukasz rozwiązania dla inteligentnych maszyn, przyjrzyj się rozwiązaniom opartym na chmurze. To nie musi być skomplikowane, co idealnie pokazuje firma IXON oferująca proste rozwiązanie IoT oparte na chmurze. Odkryj przyszłościowe rozwiązania w Automation24!


IXON Cloud - idealne rozwiązanie dla inteligentnych systemów w budowie maszyn

IXON jest firmą założoną w 2014 roku, która koncentruje się na bezpiecznych i szybkich połączeniach opartych na chmurze.

Do powstania firmy IXON doprowadziła coraz to większa potrzeba konstruktorów maszyn, aby łączyć systemy z chmurą. Tematy systemów opartych na chmurze są jednak w większości bardzo skomplikowane. Tym ważniejsze dla firmy IXON stało się opracowanie przystępnego i prostego przemysłowego rozwiązania IoT dla producentów maszyn: chmury IXON Cloud!!

Jakie funkcje oferuje IXON Cloud?

Chmura IXON Cloud umożliwia korzystanie z rozbudowanych funkcji, np:

  • Twoja własna platforma serwisowa IIoT z ustawianymi prawami dostępu
  • Zdalny dostęp do maszyn
  • Opcjonalne konfiguracje alarmów i powiadomień
  • Logowanie danych z wielu maszyn i podgląd na jednej platformie
  • Wizualizacja danych za pomocą niestandardowych ekranów

Pomimo tej różnorodności zaawansowanych możliwości, konfiguracja chmury jest prosta i intuicyjna dzięki podejściu Plug & Play. Do obsługi i konfiguracji nie są zatem wymagane umiejętności programistyczne ani deweloperskie.

IXON Cloud posiada certyfikat ISO-27001 i tym samym gwarantuje poufną i bezpieczną obsługę Twoich danych, jak również ochronę przed ich utratą.

Jakie produkty IXON znajdziesz w Automation24?

Komponenty IoT firmy IXON znajdziesz w kategorii Systemy sterowania.

Pośród nich oferujemy bramy IoT-Gateway IXrouters3 dla sieci Ethernet, 4G i Wi-Fi. Dzięki routerom VPN dane z maszyn są automatycznie wysyłane do IXON Cloud. Pozwala to na analizę wartości procesowych, ich optymalizację lub szybką reakcję w razie potrzeby, na przykład w celu zminimalizowania czasu przestojów.

Dla wygodnego powiadamiania o przekroczeniu limitów alarmowych w Twoich systemach, zalecamy nieograniczoną licencję Cloud Notify IXON IXP503. Pozwala ona na skonfigurowanie alarmów i powiadomień w dostępie zdalnym.

W sekcji Akcesoria do połączeń bezprzewodowych znajdziesz anteny Wi-Fi IXON do wzmacniania sygnału, które pasują urządzeń IXON.

Ponadto należy zakupić odpowiednią taryfę danych do urządzenia. U nas znajdziesz różne rodzaje taryf z różnymi warunkami na kres do 5 lat i z ilością danych do 250 000 dps/godz..

Pomyśl o przyszłości już dziś i implementuj inteligentne maszyny podłączone do przemysłowej chmury IoT IXON. W dłuższej perspektywie czasowej skorzystasz z poprawy dostępności instalacji, optymalizacji cykli konserwacji i oszczędności kosztów konserwacji, które zostałyby poniesione bez korzystania z chmury. Wszystkie produkty IXON są dostępne z magazynu w Automation24 - zamów teraz i wykorzystaj w pełni możliwości systemu!

Więcej informacji na temat firmy IXON znajdziesz na: www.ixon.cloud/pl