Mini-sterowniki LOGO!


Mini-sterowniki LOGO! do automatyki procesowej

Mini-sterowniki LOGO! to rodzina modułów logicznych do sterowania procesami, produkowanych przez firmę Siemens. System ten dedykowany jest do realizacji sterowania w mniejszych aplikacjach.

Bazą systemu LOGO! są jednostki centralne LOGO!. Sterowniki te programowane są za pomocą oprogramowania LOGO! Soft Comfort. Interfejsy używane do programowania i transmisji danych to USB lub Ethernet. Istniejące instalacje mogą być modernizowane w przypadku konieczności rozszerzenia funkcjonalności aplikacji dzięki dostępności modułów rozszerzeń z rodziny LOGO!. W celu zapewnienia cichszego przełączania, nawet przy większych obciążeniach, moduły logiczne Siemens wyposarzone są w elementy przełączające LOGO! Contact.

Wielka rodzina mini-sterowników LOGO!

Wszystkie komponenty, które stosuje się w systemiach sterowania oferowane są przez rodzinę sterowników LOGO!:

Poszczególne elementy mogą być ze sobą łączone według potrzeb.

 

Wszystkie komponenty z rodziny produktów LOGO! dostępne są w Automation24

Większość modułów LOGO! posiada wyświetlacz i system łatwego montażu modułu. Moduły wejść i wyjść mogą być odpowiednio dobrane do aplikacji. W zależności od zastosowania dostępne są wersje ze stałym napięciem wejściowym 12/24V lub napięciem zmiennym 230V. Maksymalna pamięć programu dla modułów logicznych to 200 w wersji podstawowej lub 400 dla wersji Ethernet. Zestawy startowe LOGO! Starter Kit umożliwiają wejście w świat automatyki Siemens. Znajdziesz u nas szeroką ofertę różnorodnych konfiguracji tych pakietów.

W Automation24 znajdziesz szeroki wybór komponentów rodziny mini-sterowników LOGO! w korzystnych cenach. Poszukaj modułów, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom już teraz!