CONTA-CLIP

CONTA-CLIP Logo Szukasz rozwiązania, które pozwoli uszczelnić wyprowadzenia kablowe w szybki, łatwy i niedrogi sposób? Sprawdź wybór przepustów kablowych, dławnic i elementów uszczelniających firmy CONTA-CLIP.


CONTA-CLIP: Eksperci od techniki łączeniowej

Firma CONTA-CLIP GmbH oferuje produkty Niemieckiej produkcji z zakresu szaf sterowniczych i techniki łączeniowej. Jest to firma rodzinna założona w 1978 roku przez Hansa-Petera Klaßa w Hövelhof, Paderborn. Dziś CONTA-CLIP jest firmą o ugruntowanej globalnej pozycji, która stale się rozwija, a jej motto to "Technika, która łączy".

Jakościowe produkty firmy CONTA-CLIP - bezpieczeństwo i nowoczesność

CONTA-CLIP przywiązuje szczególną wagę do wysokiej jakości i niezawodności produktów. Zapewnia to między innymi system zarządzania jakością DQS zgodny z DIN ISO 9001.

Firma ta od początku istnienia stara się zapewnić wysoką jakość, którą także gwarantuje w przyszłości. Z tego powodu CONTA-CLIP stale się rozwija i przy tworzeniu nowych produktów uwzględnia aktualne potrzeby klientów i warunki rynkowe, jak również trendy rozwojowe.

Technika łączeniowa CONTA-CLIP w najlepszych cenach w Automation24

W Automation24 znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości produktów firmy CONTA-CLIP z zakresu Dławnice kablowe / Systemy przepustów kablowych w kategorii Obudowy/Szafy sterownicze.

W naszym sklepie możesz kupić innowacyjne modułowe zestawy dławnic kablowych z serii KDS w różnych rozmiarach dla maksymalnie dziesięciu kabli prefabrykowanych. Zestaw takiego przepustu składa się z ramki oraz wkładki z otworami o odpowiedniej wielkości.

Dzięki elementom uszczelniającym tego samego producenta dla kabli o różnych średnicach, można uzyskać elastyczność do stosowania z różnymi przewodami.

Ponadto firma CONTA-CLIP oferuje rozłączne dławnice kablowe z serii KDS-KV z gwintami od M20 do M63. Dzięki temu kable mogą być bezpiecznie umieszczone w obudowach lub szafach sterowniczych i uszczelnione do stopnia ochrony IP66.

Zamów teraz produkty z CONTA-CLIP w doskonałych cenach w sklepie internetowym Automation24. Korzystaj z wysokiej jakości produktów doświadczonego producenta oraz możliwości elastycznego stosowania dławnic i łatwej wymiany kabli.

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez czat po prawej stronie, przez e-mail info@automation24.pl lub telefonicznie pod bezpłatnym numerem 00800 24 2011 24. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli poszukujesz rozwiązania tego typu.