Endress+Hauser

Logo Endress+Hauser W sklepie internetowym Automation24 znajdziesz duży wybór produktów firmy Endress+Hauser z dziedziny procesowej techniki pomiarowej, dzięki którym możesz niezawodnie monitorować i regulować swoje instalacje procesowe.

» Chcesz skonfigurować produkty do swoich potrzeb?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie: Konfigurtor Automation24 i pomocny przegląd Konfiguratora produktów Endress+Hauser.Endress+Hauser: silny partner w zakresie technologii pomiarów

Historia firmy Endress+Hauser GmbH+Co. KG sięga 1953 roku. W tym właśnie roku szwajcarski inżynier, Georg H. Endress, wraz z niemieckim menedżerem, Ludwigiem Hauserem postanowili wspólnie wytyczać nowe drogi w rozwoju technologii pomiarów. W tym czasie pracochłonne odczytywanie poziomów i pomiary ręczne były standardem. Założyciele wiedzieli, że to się musi zmienić!

Coś, co się wówczas rozpoczęło jako niewielki projekt w pokoju prywatnego mieszkania w Lörrach, miało się później rozwinąć w międzynarodową historię sukcesu.

Obecnie firma Endress+Hauser, w skrócie E+H, stała się wiodącym producentem urządzeń pomiarowych i rozwiązań w zakresie przemysłowej technologii procesów i inżynierii procesowej. Oprócz aparatury procesowej do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, firma Endress+Hauser oferuje także produkty z dziedziny analizy cieczy, rejestracji i oceny wartości pomiarów. A ponadto firma w coraz większym stopniu zajmuje się przyszłościową tematyką Przemysłu 4.0.

Do jakich zakresów zastosowania nadają się produkty firmy Endress+Hauser?

Produkty firmy Endress+Hauser znajdują zastosowanie w najróżniejszych branżach, takich jak na przykład:

  • przemysł spożywczy
  • przemysł farmaceutyczny
  • technologia wody i ścieków
  • przemysł ropy naftowej i gazu ziemnego

Urządzenia pomiarowe firmy Endress+Hauser umożliwiają gromadzenie danych z inżynierii procesowej i w ten sposób przyczyniają się do ekonomicznej eksploatacji systemów, ochrony ludzi i maszyn oraz wysokiej jakości produktów.

Przed wprowadzeniem nowych urządzeń na rynek, wysoce nowoczesne i zautomatyzowane instalacje produkcyjne zapewniają sprawdzoną i certyfikowaną jakość produktów, wysoko cenioną przez klientów firmy Endress+Hauser.

Duży wybór produktów firmy Endress+Hauser w sklepie internetowym Automation24

W zróżnicowanej ofercie sklepu internetowego Automation24, który jest Twoim partnerem w automatyce, znajdziesz także produkty Endress+Hauser z dziedzinyaparatury procesowej.

Dotyczy to na przykład w dużej mierze czujników do pomiaru poziomu, służących do rozpoznawania granicznych poziomów napełnienia lub ciągłego pomiaru stanu napełnienia. Są tam także dostępne produkty do pomiaru przepływu do mediów płynnych i gazowych. Oferta obejmuje także rozwiązania z kategorii pomiaru ciśnienia, umożliwiające unikanie zbyt niskiego lub zbyt wysokiego ciśnienia, a także produkty do pomiaru temperatury i wilgotności do zapewniania optymalnej temperatury i wilgotności Twoich systemów.

Do praktycznego wskazywania wartości pomiarowych służą komponenty do kontroli i monitorowania procesu. Wkrótce będą dostępne także czujniki analityczne do niezawodnego monitorowania procesów.

Już teraz dobierz odpowiednie urządzenia z zakresu aparatury pomiarowej E+H do swojej instalacji procesowej w sklepie Automation24. Wybrane produkty dostępne są prosto z naszego magazynu! W przypadku pytań dotyczących konkretnych produktów Endress+Hauser bądź innych producentów, albo też konkretnego zamówienia możesz skontaktować się z naszym wsparciem za pomocą formularza kontaktowego, przez e-mail lub telefon.

O dodatkowe warianty produktów E+H, które nie znajdują się w naszym sklepie, zapytaj telefonicznie lub przez e-mail.