Panele operatorskie HMI


Panele SIMATIC HMI Basic - monitorowanie i sterowanie stają się prostsze

Panele SIMATIC HMI Basic firmy Siemens są przystosowane do szeregu podstawowych aplikacji. Pozwalają one nie tylko na pełen monitoring, ale także na łatwe sterowanie instalacjami i maszynami. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i redukcję kosztów. Panele SIMATIC HMI Basic są dostępne w różnych rozmiarach z ekranem dotykowym lub przyciskami. Zintegrowane funkcje takie jak logowanie alarmów, zarządzanie receptami oraz funkcja wykresów wyróżniają te produkty.

Panele SIMATIC HMI Basic: Dwie generacje z różnymi zaletami

Istnieją dwie różne generacje paneli SIMATIC HMI Basic. Każda z nich ma swoje zalety.

Panele SIMATIC HMI Basic pierwszej generacji przekonują łatwością w użytkowaniu, a ponadto swoją funkcjonalnością i znana wszystkim wysoka jakością. Są one odpowiednie dla mniej kompleksowych wizualizacji wymagających mniejszych obszarów . W przypadku kiedy potrzebny jest większy obszar wizualizacji, panel KP300 Basic mono PN z wyświetlaczem wysokiej rozdzielczości i przyciskami funkcyjnymi będzie stanowił lepsze rozwiązanie. Projekty wykonane na tych panelach pozwalają na aktualizację i przeniesienie do paneli z serii HMI Comfort.

Panele SIMATIC HMI Basic drugiej generacji oferują udoskonalone funkcje HMI i optymalną jakość. Wysokiej jakości wyświetlacz o regulowanej jasności, oferujący 65 000 kolorów i nowy interfejs użytkownika gwarantuje jeszcze prostszą obsługę. Konfiguracja z użyciem oprogramowania inżynierskiego SIMATIC WinCC (TIA Portal) pozwala na poprawne skonfigurowanie urządzeń. Nawet jeśli istnieje potrzeba zmiany oprogramowania w innych urządzeniach, dane na panelu nie zostają naruszone. Pośród paneli drugiej generacji panel KTP700 Basic PN jest szczególnie przydatny do kompleksowych zastosowań.

 

Panele SIMATIC HMI Basic pierwszej i drugiej generacji w Automation24

Automation24 oferuje Panele Siemens SIMATIC HMI Basic pierwszej generacji oraz panele SIMATIC HMI Basic drugiej generacji. Panele obu generacji mogą pracować w środowisku PROFINET. Oprogramowaniem dopasowanym do paneli SIMATIC HMI Basic jest SIMATIC WinCC Basic w TIA Portal.

W Automation24 znajdziesz panele SIMATIC HMI Basic znanej pierwszej generacji, a także drugiej - innowacyjnej generacji w korzystnych cenach. Wybierz panel, który odpowiada Twoim oczekiwaniom już teraz!